Marcin Meller zostanie ojcem!

Żona redaktora naczelnego "Playboya" w ciąży.
Marcin Meller zostanie ojcem! Żona redaktora naczelnego "Playboya" jest w ciąży. W piątkowym programie "Dzień dobry TVN" wyszła na jaw informacja, że Anna Dziewit-Meller, żona Marcina Mellera, jest w ciąży. To będzie ich pierwsze dziecko. W piątkowym programie "Dzień dobry TVN" wyszła na jaw informacja, że żona Marcina Mellera jest w ciąży. Dorota Wellman i Marcin Prokop w rozmowie z Anną Dziewit-Meller, która raz w tygodniu poleca widzom najciekawsze książki, pogratulowali przyszłej mamie. Dorota Wellman kończąc rozmowę, wygadała się: - Serdecznie kibicujemy Twojemu stanowi błogosławionemu i trzymamy kciuki. Wszystkiego dobrego Wam życzymy. 44-letni Marcin Meller, znany dziennikarz i redaktor naczelny magazynu "Playboy" ożenił się z Anną Dziewit-Meller (również dziennikarką) w 2008 roku w Gruzji. Szczęśliwa para spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

We wczorajszym programie "Dzień dobry TVN" wyszła na jaw informacja, że żona Marcina Mellera jest w ciąży. Dorota Wellman i Marcin Prokop w rozmowie z Anną Dziewit-Meller, która raz w tygodniu poleca widzom najciekawsze książki, pogratulowali przyszłej mamie. Dorota Wellman kończąc rozmowę, wygadała się:

Serdecznie kibicujemy Twojemu stanowi błogosławionemu i trzymamy kciuki. Wszystkiego dobrego Wam życzymy.

44-letni Marcin Meller, znany dziennikarz i redaktor naczelny magazynu "Playboy" ożenił się z Anną Dziewit-Meller (również dziennikarką) w 2008 roku w Gruzji. Szczęśliwa para spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Serdecznie gratulujemy!

Marcin Meller, Anna Dziewit- Meller

ralph

Zobacz także:

Skrzynecka już wróciła do pracy

Małaszyński wkręcony: JAKIŚ ABSURD! BĘDĘ DARŁ MORDĘ?

Doda NIE wyrzuciła Szychowskiego z domu