Małaszyński wkręcony: JAKIŚ ABSURD! BĘDĘ DARŁ MORDĘ?

Aktor dał się nabrać na telefoniczny żart.
Małaszyński dał się nabrać Aktor dał się nabrać na telefoniczny żart. Paweł Małaszyński dał się wkręcić Kamilowi Noselowi z Radia ZET. Aktor uwierzył, że z powodu awarii domofonu będzie musiał dyżurować przy furtce na osiedle. Gwiazdy nie znają dnia i godziny. Przynajmniej w kwestii telefonicznych żartów. Kolejną ofiarą przebojowego Kamila Nosela z Radia ZET padł Paweł Małaszyński. Aktor dał się wkręcić w żart o konserwacji domofonu. Zgodnie z założeniem lokatorzy mieli pełnić dyżury w kwestii otwierania osiedlowej furtki. Małaszyński mieszka w pierwszej klatce, więc do kontaktowania się z ochroną obiektu miał najbliżej. Wpadł jednak w złość, gdy dowiedział się, że musi z balkonu rzucać ochronie klucz. - Jakiś absurd! Ja z czwartego piętra, mam rzucić klucz do ochrony? I teraz pan chce ustalić, czy będę rzucał klucz i darł mordę? - irytował się Małaszyński, nie wiedząc, że to żart prezentera radiowego.

Gwiazdy nie znają dnia i godziny. Przynajmniej w kwestii telefonicznych żartów. Kolejną ofiarą przebojowego Kamila Nosela z "Radia Zet" padł Paweł Małaszyński.

Aktor dał się wkręcić w żart o konserwacji domofonu. Zgodnie z założeniem lokatorzy mieli pełnić dyżury w kwestii otwierania osiedlowej furtki. Małaszyński mieszka w pierwszej klatce, więc do kontaktowania się z ochroną obiektu miał najbliżej. Gwiazda jednak wpadła w złość, gdy dowiedziała się, że musi z balkonu rzucać ochronie klucz.

JAKIŚ ABSURD! Ja z czwartego piętra, mam rzucić klucz do ochrony? I teraz pan chce ustalić, czy będę rzucał klucz i DARŁ MORDĘ?

Nieźle. Jak rozwinęła się sytuacja, i co ma z tym wszystkim wspólnego żona Pawła Małaszyńskiego? Nagrania posłuchać możecie tutaj.

paweł małaszyńki,joanna chitruszko

Buka

Zobacz także:

Hanna Lis wkręcona: Absurd. Czeski film

Wkręcili Jacykowa i go wkurzyli. Interweniował narzeczony!

Małaszyński znów będzie ojcem?