Monika Jaruzelska: Tyszka jest dobrze wymacany przez kogoś w tym programie

Coraz więcej gwiazd wypowiada się o konflikcie w "Top Model".
Jaruzelska dogryza Tyszce Coraz więcej gwiazd wypowiada się o konflikcie w "Top Model". Monika Jaruzelska stanęła w obronie Karoliny Korwin-Piotrowskiej. - Tyszka jest dobrze wymacany przez kogoś w tym programie - powiedziała o jurorze "Top Model". O konflikcie między jurorami programu "Top model" ciągle jest głośno. Tym razem w obronie Karoliny Korwin-Piotrowskiej stanęła Monika Jaruzelska, która niedawno przeprowadzała wywiad z dziennikarką w programie "Bez maski". - Podoba mi się, że Karolina nie skomentowała złośliwych uwag Wolińskiego i Tyszki. Równie dobrze mogła przecież odpowiedzieć, że Tyszka jest dobrze wymacany przez kogoś w tym programie, skoro tak świetnie bawi się na planie. Ze smutkiem powiem, że nie byłam zaskoczona ich zachowaniem w programie i poza nim. Co najdziwniejsze, w otoczeniu żon bogatych bizesmenów są kulturalni i szarmanccy - mówi Monika Jaruzelska w rozmowie z "Party". Wszystko zaczęło się, gdy Korwin-Piotrowska po zakończeniu ostatniej edycji "Top Model" chciała odciąć się od programu. Wtedy skrytykowała swoich kolegów z jury. Dawid Woliński i Marcin Tyszka nie pozostali jej dłużni i zaczęło się robić gorąco. Na Facebooku aż roiło się od złośliwości, które członkowie jury "Top Model" do siebie kierowali. Dawid Woliński komentował to tak: "Bardzo przykre, że osoba która wniosła do programu tak mało, ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę". Karolina Korwin-Piotrowska miała już dość tej wymiany zdań i na swoim profilu napisała: "Ponownie i po raz ostatni - bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat". Jak widać "top modelowa" wojna trwa dalej! Dawid Woliński nie wierzy w to, że rzekomo Monika Jaruzelska postanowiła bronić Korwin-Piotrowskiej. Swoimi podejrzeniami podzielił się oczywiście z fanami na Facebooku. "Dziś rozmawiałem z Moniką i wciągnęli ją w to zdarzenie. Zupełnie wbrew jej woli... Ktoś inny jest tu sprawcą...Wkrótce wyjdzie na jaw ;-) Obiecuję!" - napisał. Wszyscy nie mogą się już doczekać, aż ta medialna burza wokół jurorów "Top Model" znajdzie swój finał, bo już chyba żadnego z uczestników tego zamieszania "wymacać" bardziej nie można!

O konflikcie między jurorami programu "Top model" ciągle jest głośno. Tym razem w obronie Karoliny Korwin-Piotrowskiej stanęła Monika Jaruzelska, która niedawno przeprowadzała wywiad z dziennikarką w programie "Bez maski".

Podoba mi się, że Karolina nie skomentowała złośliwych uwag Wolińskiego i Tyszki. Równie dobrze mogła przecież odpowiedzieć, że Tyszka jest dobrze wymacany przez kogoś w tym programie, skoro tak świetnie bawi się na planie. Ze smutkiem powiem, że nie byłam zaskoczona ich zachowaniem w programie i poza nim. Co najdziwniejsze, w otoczeniu żon bogatych bizesmenów są kulturalni i szarmanccy - mówi Monika Jaruzelska w rozmowie z "Party".

 Dawid Woliński Marcin Tyszka Karolina Korwin-Piotrowska

Wszystko zaczęło się, gdy Korwin-Piotrowska po zakończeniu ostatniej edycji "Top model" chciała odciąć się od programu. Wtedy skrytykowała swoich kolegów z jury:

Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model, bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka - powiedziała Korwin-Piotrowska w rozmowie z "Fleszem".

Dawid Woliński i Marcin Tyszka nie pozostali jej dłużni i zaczęło się robić gorąco. Na Facebooku aż roiło się od złośliwości, które członkowie jury "Top model" do siebie kierowali. Dawid Woliński komentował to tak:

Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli...

Karolina Korwin-Piotrowska,Marcin Tyszka,Dawid Woliński,Joanna Krupa,top model. zostań modelką

Karolina Korwin-Piotrowska miała już dość tej wymiany zdań i na swoim profilu napisała:

Ponownie i po raz ostatni- bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat.
Wielkie dzięki z góry. Temat jest już zakończony.
Pozdrawiam:)

Jak widać "top modelowa" wojna trwa dalej! Dawid Woliński nie wierzy w to, że rzekomo Monika Jaruzelska postanowiła bronić Korwin-Piotrowskiej. Swoimi podejrzeniami podzielił się oczywiście z fanami na Facebooku:

Dziś rozmawiałem z Moniką i wciągnęli ją w to zdarzenie. Zupełnie wbrew jej woli... Ktoś inny jest tu sprawcą...Wkrótce wyjdzie na jaw ;-) Obiecuję!

Dawid Woliński

Wszyscy nie mogą się już doczekać, aż ta medialna burza wokół jurorów "Top model" znajdzie swój finał, bo już chyba żadnego z uczestników tego zamieszania "wymacać" bardziej nie można!

Ao

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska nie chce już czytać o konflikcie z jurorami "Top Model"

Miss Polonia i jej przystojny sportowiec. Polscy Beckhamowie?

Kuszewski dopiero odebrał mercedesa! Chciał OMINĄĆ WOŚP?!

 

Więcej o:
Komentarze (19)
Monika Jaruzelska: Tyszka jest dobrze wymacany przez kogoś w tym programie
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 10

  Kiedyś mawiało się: wpuść chama do biura, to Ci atrament wypije. Teraz chamy na salonach są i piją szampana. Możemy mówić o postępie.

 • saba20

  Oceniono 8 razy 6

  Skąd ja to wszystko znam? No tak ,tacy sami chłopcy byli w przedszkolu!

 • gagula

  Oceniono 8 razy 4

  dobrze wymacany ... ależ to było dobre !

 • noltee

  Oceniono 3 razy 3

  Monika coraz bardziej Jaruzelska. Okularki OK, jeszcze tylko ciemne szkła i będzie komplet.

 • saugdenstock

  Oceniono 4 razy 2

  Do roboty tępaki a nie na facebookach i twitterach się udzielacie. Wywiad tu, wywiad tam i zero roboty. Pracować na pkb !

 • shyama

  Oceniono 4 razy 2

  oh tylko sztucznie nakręcacie tą 'wojnę', słuchałam ostatnio wywiadu z dawidem wolińskim w radiu i sam powiedział, że z kkp nie ma żadnego konfliktu, a to tylko nic nieznaczące facebookowe przepychanki, dajcie już spokój i przestańcie o tym pisać:/ czas na promocję tap madl przyjdzie latem, dajcie odpocząć!

 • wilkowiecko

  0

  "Monika Jaruzelska o losach rodziny uwikłanej w historię"

  "Monika Jaruzelska - o normalnej rodzinie uwikłanej w historię"
  To nie była normalna rodzina !!!
  Wojtek bez portek jest dwulicowym karierowiczem, taka lalka do sterowania,
  bez haryzmy, własnego zdania z cechami bufona a dla kariery sprzedał by własną matkę !!!
  Godołem z nim i wiem co mówie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Mało tego. Spotkołem weteranów którzy z nim słuzyli w wojsku,
  a ci mówili że przez swoją głupote ówczesny podporucznik
  wytracił cały swój podoodział zwiadu którym dowodził na froncie
  i jest odpowiedzialny za ich smierć !!!
  Jednym słowem - pajac i bezrozumna kukła !!!!!!!
  Ps. Pozdrawiam dowódce 6 Batalionu Pontonowo-Mostowego z Zielonej Góry
  (jeżeli oczywiście jeszcze żyje) Pozdrowienia dla jego rodziny !!!

  No i to był mój wczorajszy komentarz (który dzisiaj daremno szukac bo go wycieto !!!
  Ale przeanalizujmy dzisiejszy artykuł !!
  Wczorajszy tytuł: "Monika Jaruzelska - o normalnej rodzinie uwikłanej w historię"
  Dzisiejszy tytuł: "Monika Jaruzelska - o rodzinie uwikłanej w historię"
  Nawet gazeta przyzanje, że to nie była normalna rodzina !!!

  "Jaruzelskie są nieładne, ale wszyscy Jaruzelscy żenią się z pięknymi kobietami".
  Dawniej obowiązywał staropolski zwyczaj który stosowali żołnierze AK !!!
  Takim kobietom golono głowy a facetów rozstrzeliwano !!!
  A obecnie ???
  Jedyny wypierdek skazanego już sądownie zbrodniarza wojennego
  (brzydka jak noc listopadowa) próbuje sie reklamować i zostać kolejną celebrytką !!!!
  A kto zapłaci za krzywdy wyrzadzone przez twoją rodzine naszej Rzeczpospolitej !!!

  NA SZAFOT Z TYM WYPIERDKIEM LOSU !!!!!!!

 • ech

  0

  Twarz Tyszki mówi mi: zrobię wszystko, żeby być sławnym i bogatym.

 • lukin

  0

  oni wszyscy sie macaja wzajemnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX