To córka Zbigniewa Zamachowskiego czy jego klon?!

Kobieca wersja Zamachowskiego.
Córka Zamachowskiego podobna do taty Kobieca wersja Zamachowskiego. Zbigniew Zamachowski pochwalił się swoją 18-letnią córką Marią. Aktor zabrał nastolatkę na premierę filmu Ropmana Polańskiego "Rzeź". Zbigniew Zamachowski pochwalił się swoją 18-letnią córką Marią. Aktor zabrał nastolatkę na premierę filmu Ropmana Polańskiego "Rzeź". Przez cały czas trzymał córkę za rękę. Miło z jego strony, jednak przywiązanie przywiązaniem, ale Maria ma już 18 lat. Maria jest uderzająco podobna do aktora. Wygląda jak kobieca wersja taty. Po prostu klon! Aktor ma też 10-letnią córkę Bronisławę, 15-letniego syna Antoniego i 12-letniego syna Tadeusza ze związku z żoną Aleksandrą. Spora trzódka.

Zbigniew Zamachowski pochwalił się swoją 18-letnią córką Marią. Aktor zabrał nastolatkę na wczorajszą premierę filmu Polańskiego "Rzeź". Przez cały czas trzymał córkę za rękę. Miło z jego strony, jednak przywiązanie przywiązaniem, ale Maria ma już 18 lat ;)

Maria jest do niego uderzająco podobna do aktora. Wygląda jak kobieca wersja taty. Po prostu klon!

Aktor ma też 10-letnią córkę Bronisławę, 15-letniego syna Antoniego i 12-letniego syna Tadeusza ze związku z żoną Aleksandrą. Spora trzódka.

 

Poniżej 10-letnia Bronisława Zamachowska.

Rudy

Zobacz także:

Sonia Bohosiewicz jest w ciąży!

Rozpoczęli karierę w dzieciństwie i są sławni do dziś

Od młodocianej prostytutki do muzy Karla Lagerfelda

Więcej o:
Komentarze (16)
To córka Zbigniewa Zamachowskiego czy jego klon?!
Zaloguj się
 • sentence

  Oceniono 44 razy 38

  Przepraszam, że nie na temat, ale muszę o tym napisać, bo nikt (?) chyba tego nie zauważył. A chodzi o obrzydliwy i niedopuszczalny "żart", na jaki pozwolił sobie Bartosz Węglarczyk w DDTVN. Otóż na słowa Pieńkowskiej, że dobrze byłoby mieć robota w domu, który sprząta, czyści itp, powiedział: (cytuję): są - Ukrainki!!! Czy po takim wystąpieniu, pokazującym jakim jest chamem i rasistą, nie powinien z hukiem wylecieć z tv?

 • bezkrytycznie

  Oceniono 45 razy 37

  Córka Zamachowskiego: nie puszcza się, nie chla publicznie wódy, nie pokazuje dupy, nie szlaja się ze striptizerami i nie wciąga kreski. Tylko trzyma tatę za rękę. Gratulacje, panie Zbyszku! Rudy - won do budy. Albo do lepiej do chlewa.

 • sansa

  Oceniono 13 razy 13

  "Miło z jego strony, ale halo, Maria ma już 18 lat" - no właśnie, czy ktoś mi może wyjaśnić, o co chodzi z tym "halo", które dziewusie z wielkimi torebusiami na zgiętej ręce w gest Kozakiewicza, wtrącają w co drugie zdanie, wywracając przy tym oczy na lewą stronę?

 • gagula

  Oceniono 10 razy 10

  klon ! naprawdę klon !

 • sensacja

  Oceniono 10 razy 10

  Może jest chociaż sympatyczna.

 • wasza_mama

  Oceniono 11 razy 9

  NO TRUDNO, MA PECHA

 • emila1997_1997

  Oceniono 9 razy 9

  jak dwie krople wody

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 9

  Rudy, Ty jesteś nie-halo. Cokolwiek to znaczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX