Kuszewski dopiero odebrał mercedesa! Chciał OMINĄĆ WOŚP?!

Dziwna sprawa.
Kuszewski dopiero odebrał mercedesa Chciał ominąć WOŚP? Po listopadowej wygranej w "Tańcu z Gwiazdami" Kacper Kuszewski dopiero teraz odebrał nagrodę - mercedesa za 200 tys. zł. Czy chciał przeczekać finał WOŚP? 27 listopada 2011 roku odbył się finał 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". "Pechową" odsłonę wygrał Kacper Kuszewski. Formuła programu przewiduje nagrodę dla zwycięskiej gwiazdy. Tym razem był to luksusowy mercedes wart 200 tysięcy złotych. Kuszewski zwlekał z odebraniem auta aż dwa miesiące! Dlaczego? Mamy pewne podejrzenia. Gdyby Kuszewski nagrodę odebrał np. na początku stycznia, fani "Tańca z Gwiazdami" oraz wielbiciele dobrych uczynków mogliby domagać się, aby aktor oddał samochód na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał akcji odbył się 8 stycznia. A wtedy aktor nic by nie zarobił! Myślicie, że zwlekał z odbiorem auta, żeby ominąć temat WOŚP? W końcu oddawanie głównych nagród z show stało się swojego rodzaju tradycją. Agata Kulesza, która "Taniec z Gwiazdami" wygrała, oddała swoje porsche właśnie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz aktor może już spokojnie sprzedać "merola" - tak jak zapowiadał. Swoją drogą - auto naprawdę robi wrażenie. Ale buty Kuszewskiego robią większe!

27 listopada 2011 roku odbył się finał 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". "Pechową" odsłonę wygrał Kacper Kuszewski. Formuła programu przewiduje nagrodę dla zwycięskiej gwiazdy. Tym razem był to luksusowy mercedes wart 200 tysięcy złotych.

Kuszewski zwlekał z odebraniem auta aż dwa miesiące! Dlaczego? Mamy pewne podejrzenia. Gdyby Kuszewski nagrodę odebrał np. na początku stycznia, fani "Tańca z Gwiazdami" oraz wielbiciele dobrych uczynków mogliby domagać się, aby aktor oddał samochód na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał akcji odbył się 8 stycznia. A wtedy aktor nic by nie zarobił.

Myślicie, że zwlekał z odbiorem auta, żeby ominąć temat WOŚP? W końcu oddawanie głównych nagród z show stało się swojego rodzaju tradycją. Agata Kulesza, która "Taniec z Gwiazdami wygrała", oddała swoje porsche właśnie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Teraz aktor może już spokojnie sprzedać "merola" tak jak zapowiadał. Swoją drogą - auto naprawdę robi wrażenie. Ale buty Kuszewskiego robią większe :)

 Kacper Kuszewski taniec z gwiazdami

 

Buka

Zobacz także:

Gdzie zniknął Kacper Kuszewski?

Kuszewski po "TzG" podziękował tajemniczemu Mirkowi

Kto ile zarobił w "Tańcu z gwiazdami"?

Więcej o:
Komentarze (28)
Kuszewski dopiero odebrał mercedesa! Chciał OMINĄĆ WOŚP?!
Zaloguj się
 • szczypjor

  Oceniono 26 razy 26

  ARTYKUŁ JEST ŻENUJĄCY, CO MA PIERNIK DO WIATRAKA, TO NIE JEST OBOWIĄZEK OBYWATELSKI ABY WSZYSTKO ODDAĆ NA WOŚP, MOZE TRZEBA OD RAZU JASNO POWIEDZIEĆ ŻE WYGRANA W TAŃCU Z GWIAZDAMI MA BYĆ PRZEKAZANA DLA WOŚP A NIE DLA UCZESTNIKA KTORY CIĘZKO NA TO ZAPRACOWAŁ

 • babazbroda

  Oceniono 23 razy 23

  A ty, droga redakcjo,ile dałaś na WOŚP w tym roku?

 • 198505

  Oceniono 20 razy 20

  Co za głupi artykuł!!!!!!!!!!!!!!!!to jego wygrana i z jakiej racji ma oddawać na wośp jesteście beznadziejni!!!!!!!!

 • opetany

  Oceniono 18 razy 18

  Ten artykuł chyba stanie się hitem głupoty 2012. Jakby nędzna redaktorzyna wygrał 200tyś zł. to zapewne oddałby na WOŚP?

 • sensacja

  Oceniono 18 razy 18

  Wasze insynuacje są żenujące. Jego nagroda i niech robi z nią co chce.

 • amelias.

  Oceniono 16 razy 16

  Czepiacie się, nie miał obowiązku oddania tego auta na rzecz WOŚP. W pełni zasłużył na wygraną, a poza tym to nie USA, że byle aktorzyna ma kasy jak lodu...

 • londres

  Oceniono 13 razy 13

  jego samochód, jego sprawa

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 12

  Nie myliłem się - tylko Buka jest w stanie wydalić takie artykuły, które powinna spuścić w toalecie zaraz po napisaniu.

 • wasza_mama

  Oceniono 10 razy 10

  A CO KU R WA MUSI ODDAC? TO JEGO SPRAWA CO Z TYM ZROBI BO TO JEGO SAMOCHOD ONANISCI PIE P SZENI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX