Korwin Piotrowska wyśmiewa Skrzynecką: Czekamy na relację z toalety

Skrzyneckiej oberwało się za artykuł w "Party".

Karolinie Korwin Piotrowskiej krytykowanie weszło już w krew. Na swoim profilu na Facebooku postanowiła ostatnio wyśmiać Katarzynę Skrzynecką i jej męża Marcina Łopuckiego. Dziennikarka napisała:

Jak widzimy dbająca o swoja prywatność Kasia Skrzynecka już od jutra odchudza się z mężem i z "Party".
Czekamy na relację z odwiedzin w Kasia i jej męża toalecie, potem w kuchni, no i sypialnia - of kors. Wszystko pewnie w "Party" za jedyne 1.50:))))

Chodzi o to, że Skrzynecka opowiada w mediach, jak po porodzie dochodzi do formy pod okiem troskliwego męża, który jest trenerem fitnessu.

Czy jednak nie przyganiał kocioł garnkowi? Prowadząca "Magiel towarzyski" też jakoś nie ma oporów, żeby zamieszczać prywatne fotki na swoim publicznym profilu na Facebooku. Tak dla przypomnienia relacja Karoliny Korwin Piotrowskiej:

Z balkonu:

(Screen z Facebook.com)

Ze sklepu:

(Screen z Facebook.com)

Kwiatuszeq

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska o Górniak: Botoks przyćmił jej mózg

Czarna lista Karoliny Korwin-Piotrowskiej

KKP redaktor naczelną nowej gazety. Tylko u nas zdjęcia z pierwszej sesji

Więcej o:
Komentarze (30)
Korwin Piotrowska wyśmiewa Skrzynecką: Czekamy na relację z toalety
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 13 razy 9

  Na Skrzynecką przynajmniej miło popatrzeć i ona nie czepia się nikogo. Nigdy nie słyszałam, żeby publicznie źle się wypowiadała o kimkolwiek. Natomiast KKP nie dość, że paskudna, to jeszcze jędza.

 • ateofi

  Oceniono 11 razy 7

  I co w tym złego, że Kasia jest ma okładce "Party" i opowie o czymś,z czy wiele kobiet ma problem - powrotem do figury po ciąży? Czy ona chodzi do redakcji tych pism i prosi o okładki? Raczej nie, myślę że to oni przychodzą do Kasi i sami proponują sesje. Poza tym kobieta musi również zarabiać na życie po tym jak TVN ją wstrętnie wysiudał z TzG i dał te 2 koszmarki Urbańską i Józefowicza. Lubię Karolinę ale myslę, że tu już przegina - zajmij się wreszcie kobieto swoim życiem bo zdaje się, że za wszelką cenę chcesz zaistnieć w mediach po porażce w "Top Model".

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 6

  ta piotrowska to ja widzialem pare lat temu w roli "wodzireja"na targach poznanskich na stoisku firmy cegielski-a to juz teraz gwiazda jest??

 • celestial

  Oceniono 12 razy 6

  ten potwór kkp chyba zazdrości bo sama jest uznawana za beztalecie i porazke polskiego show biznesu

 • margott.

  Oceniono 16 razy 6

  Nieważne czy ona ma rację, czy nie wkurza mnie! Głupia baba nie ma życia prywatnego, nie ma możliwości zaistnienia w mediach, więc na każdym kroku uszczypliwie komentuje poczynania innych! Nie obchodzi mnie czy Skrzynecka się lansuje, czy nie. Nie obchodzi mnie to czy ktokolwiek się lansuje, ona nie ma czym się lansować i komentuje innych. Jest jurorem w "TopModel", a jakie ma powiązania z modelingiem? Ocenia czy ktoś ma medialną osobowość, a chyba sama jej nie ma. Nie widać jej w telewizji. Może występuje w tandetnych programach na TVN Style i nic poza tym. Ona chyba nie ma życia prywatnego albo denerwuje ją to, że o innych "celebrytach" piszą chociażby brukowce, a o niej nie. Żal mi jej.

 • raaen1

  Oceniono 5 razy 5

  Skrzynecka brudów nie pierze, nie przygania innym,córeczki tez na łamach Party nie pokazała całemu światu, nie pokazała sie ani w toalecie, ani nawet na prywatnych pokojach.A tej całej KKP samej woda sosowa uderzyła jak widac zbyt mocno i chyba traci zmysły...Ciekawe, tak przy okazji, czemu tak sie wsiadła na Muche, którejż to dopiero i ciąża i wszystko inne jest az do bólu medialne...

 • dzidka17

  Oceniono 4 razy 4

  Panią Korwin-Piotrowską obserwuję od wielu,wielu lat i nie przypominam sobie,żeby kiedykolwiek powiedziała o kimś ciepło, z sympatia,żeby sie kimś zachwyciła.Wnioskuję,że sama siebie nie znosi stąd tyle jadu z siebie wylewa.Jestem pewna,że poza zwierzyńcem na balkonie nie ma żadnych przyjaciół. Powinna się sobie przyjrzeć w lustrze i przeanalizować swoje zjadliwe wypowiedzi i pomyśleć o zmianie.Żal mi takich ludzi i tyle :).

 • martyna198712

  Oceniono 6 razy 4

  Korwin-Piotrowska wszystkich by tylko krytykowała a o sobie nic nie powie!!! z niej też podły babsztyl :)!!!

 • jarzebiak

  Oceniono 6 razy 4

  Pewnie, że to pop łajno. Ale pani KK-P jest jak żuczek gnojarek, który na tym żeruje i toczy te swoje kulki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX