Dubienieckim zajęła się Izba Adwokacka

Wyjaśnienia w sprawie awantury z paparazzi.

Jakiś czas temu opublikowaliśmy zdjęcia, na których Marcin Dubieniecki szarpie się z fotoreporterami. 15 stycznia adwokat, wraz z żoną Martą Kaczyńską i córkami, wybrał się na spacer do parku w Gdyni. Podobno w pewnym momencie adwokat podbiegł do jednego z fotoreporterów i rzekomo zaczął go szarpać. Teraz sprawą zajęła się Okręgowa Rada Adwokacka w Gdańsku. Jak podaje "Twoje Imperium", Dubieniecki złożył przed Izbą wyjaśnienia.

Wyjaśnił, że szedł z rodziną, gdy pojawiło się trzech fotoreporterów, których zna z widzenia - powiedział "Twojemu Imperium" Janusz Masiak, wicedziekan Rady. - Powiedział im, żeby go nie nękali, bo jest to przestępstwo stalkingu. Gdy nie zareagowali, zadzwonił na policję, żeby zgłosić przestępstwo. Fotoreporterzy widząc to, zaczęli się oddalać. Marcin Dubieniecki zdecydował się zatrzymać jednego z nich. Prawdopodobnie z tego zachowania pochodzą zdjęcia, które później opublikowano. Następnego dnia złożył w Prokuraturze rejonowej w Gdyni zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez tę zatrzymaną przez niego osobę.

Nieco inną wersję tego, co się wtedy wydarzyło, opowiedziała nam fotoreporterka, która była na miejscu.

W parku byłam ja i dwóch fotoreporterów z różnych agencji - opowiada w rozmowie Plotek.pl fotoreporterka, która nie chce podawać nazwiska - Dubieniecki i Marta Kaczyńska byli z córkami na spacerze. Na początku nie robiliśmy im zdjęć, ale na sam nasz widok Dubieniecki zareagował bardzo agresywnie. Kiedy nas zobaczył, podbiegł do jednego z kolegów i zaczął go szarpać. Potem zaatakował drugiego, który jest na zdjęciach, kopnął go i przewrócił. Zabrał mu plecak z aparatem, który mu później oddał. Dzieci Kaczyńskiej były w szoku, nie wiedziały, co się dzieje. Dubieniecki krzyczał do fotoreportera, że ma "wypie**alać i więcej ma się mu na oczy nie pokazywać". Dodał, że samochody nam poniszczy. Fotoreporter odpowiedział mu: "Chłopie, trochę kultury! Lecz się". Później Dubieniecki wezwał policję i powiedział, że zrobi nam sprawę o nękanie. Pobity fotoreporter odpowiedział, że bardzo chętnie opowie o tym, co się stało.

Całe zdarzenie najwidoczniej nie wywarło wielkiego wrażenia na Marcie Kaczyńskiej, która zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcia ze spaceru. Albo po prostu próbuje, mimo wszystko, normalnie żyć.

(Screen z Facebook.com)

(Screen z Facebook.com)

Małami

Zobacz także:

Marcin Dubieniecki wdał się w awanturę z paparazzi?!

Tak Kaczyńska i Dubieniecki kupują mieszkanie

Dubieniecki wypowiada wojnę paparazzim?

Więcej o:
Komentarze (29)
Dubienieckim zajęła się Izba Adwokacka
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 12 razy 6

  Droga redakcjo Plotka,prezesie Czapeczka,zamiast pisać o niedojrzałym emocjonalnie wypierdku,może łaskawie napiszecie,że Holland odniosła sukces.

 • zebra20

  Oceniono 8 razy 4

  W KONCU!!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 3

  Psychosadziu w ACTAku.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 2

  Dubienieckim powinien zająć się specjalista. Nie od prawa oczywiście.

 • saba20

  Oceniono 7 razy 1

  Trudno powiedzieć,ale stare powiedzenie mówi,że wina leży pośrodku !

 • majaeczka

  Oceniono 12 razy 0

  Też bym się wk****ła,jakby banda banda paparazi czyhała na mnie za każadym krzaczkiem,a potem najdurniejsze zdjęcie,sprzedawała tabloidom!Każda brzydka mina,nagrsze ujęcie/oczywiście osoby promowane są zawsze ładnie zdjęte/,...obrzydza człowieka!Może oto chodzi???Ten pan ma być nielubiany?

 • nkwd

  Oceniono 10 razy 0

  Nie było mnie przy tym więc trudno oceniać.Panowie fotoreporterzy są upierdliwi,,ale Dubieniecki powinien wiedzieć najlepiej,że łapy trzyma się przy dupie.
  PANIE DUBIENIECKI, SZKODA MI PANA DZIECI
  TO WSTYD MIEĆ OJCA,KTÓRY ZACHOWUJE SIĘ JAK ZWYKŁY ŻUL !!!!
  Nic nie tłumaczy takiego zachowania w obecności dzieci.

 • kajtekbezmajtek

  Oceniono 5 razy -1

  wami powinni zajac sie anonymous!

 • mmmucha

  Oceniono 8 razy -2

  wybiórcza juz przesadza...to już nie jest nagonka tylko lot sępa. Ciekawe dlaczego tak się mścicie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX