Bednarek wziął siostrę do drużyny w "Bitwie na Głosy"

Bednarków nigdy za wiele.
Bednarek wziął siostrę do drużyny Bednarków nigdy za wiele... Kamil Bednarek jest nowym trenerem "Bitwy na Głosy". Artysta skompletował swoją drużynę. Okazało się, że znalazła się w niej... jego rodzona siostra - Kornela! Kamil Bednarek jest nowym trenerem "Bitwy na Głosy". Artysta skompletował już swoją drużynę. Okazało się, że znalazła się w niej... jego rodzona siostra - Kornela! Bednarkowi można by zarzucić faworyzowanie rodziny. Z drugiej strony, czy bycie siostrą kogoś znanego umniejsza talent? Wreszcie - czy pomaganie bliskim to coś złego? Zdania na ten temat na pewno będą podzielone. Naszym zdaniem Bednarków nigdy za wiele. Artysta na swoim profilu na Facebooku napisał: "Bardzo dziękuję wszystkim którzy przybyli na dzisiejszy casting. Nie spodziewałem się że będzie Was aż tyle!!! Wszystkim którym się dziś udało GRATULUJĘ, a pozostałym życzę wytrwałości w dążeniu do życiowych celów. Nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń!!! Bless".

Kamil Bednarek jest nowym trenerem "Bitwy na Głosy". Artysta skompletował już swoją drużynę. Okazało się, że znalazła się w niej... jego rodzona siostra - Kornela!

Bednarkowi można by zarzucić faworyzowanie rodziny. Z drugiej strony, czy bycie siostrą kogoś znanego umniejsza talent? Wreszcie - czy pomaganie bliskim to coś złego? Zdania na ten temat na pewno będą podzielone. Naszym zdaniem Bednarków nigdy za wiele.

Artysta na swoim profilu na Facebooku napisał:

Bardzo dziękuję wszystkim którzy przybyli na dzisiejszy casting. Nie spodziewałem się że będzie Was aż tyle !!! Wszystkim którym się dziś udało GRATULUJĘ a pozostałym wytrwałości w dążeniu do życiowych celów. Nigdy nie rezygnujcie ze swoich marzeń !!! Bless

Co Wy o tym myślicie?

 

 


Rudy

Zobacz także:

Od młodocianej prostytutki do muzy Karla Lagerfelda

Dzieci w świecie mody

Są ze sobą wiele lat, ale nigdy nie wzięli ślubu

Więcej o:
Komentarze (29)
Bednarek wziął siostrę do drużyny w "Bitwie na Głosy"
Zaloguj się
 • ulka96

  Oceniono 27 razy 19

  nie przepadam za Kamilem, ale też nic do niego nie mam. Nie mam też nic przeciwko udziale jego siostry w programie w jego grupie. Jeśli jest niezła to powinna spróbować.

 • eckoo

  Oceniono 11 razy 7

  hm. A ja tam nic do bednarka nie mam :d. Wniesie trochę świeżości i nowoczesności do programu.
  P.S. Pisze sie 'reggae' ;)

 • paulamielno11

  Oceniono 8 razy 6

  nie ogarniam was co wy macie do kamila przecież on jest taki sweet że ja nie mogę a jego siostra też ma talent i to że kamil jest sławny i utalentowany to nie znaczy że ona nie może być a poza tym to jak można kogoś oceniać jak się kogoś nie zna. ja wiem swoje i nikt mi nie wmówi że kamil ćpa, albo że faworyzuje rodzine. jeżeli macie mówić o kimś złe kłamstwa to lepiej wogule sie nie wypowiadajcie.
  żal mi was a kamil jest naprawde spoko gościem !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • neith87

  Oceniono 13 razy 3

  Pytanie - kim on jest? Pytam zupełnie poważnie, zakładam, że pewnie ma związek z jakimś polskim zespołem reggae, ale może ktoś mi podpowie :)
  Co do siostry - jeśli ma talent, dobry głos, umiejętności, to czemu miałby jej nie wziąć do grupy? Jeśli natomiast przyjął ją tylko z racji tego, że jest jego siostrą, to wg mnie niepoważne.

 • meg77

  Oceniono 16 razy 2

  Plotkowy news z 07.03.2011 zatytułowany: "Skandal w "Bitwie na głosy": gwiazdy wpychają swoich!" Wtedy było święte oburzenie, wtedy plotek wręcz zachęcał, zeby donosić, jesli jest więcej takich sytuacji. Wtedy obrzucono błotem. Kogo? Ach, jasne, chodziło o Wiśniewskiego i Urbańską, więc była zupełnie inna śpiewka. Ale że ulubieniec nowonawróconych na raggae małolatek, Bednarek, i jeszcze pupilek TVN, to spoko... Co najwyżej :"zdania będą podzielone". To tyle, tu się poszczuje, tam załagodzi, a publika łyka.

 • bananowy_nektar

  Oceniono 13 razy 1

  bardzo ładniutką ma siostrę, urocza

 • moniaaaa

  Oceniono 9 razy -1

  Co wy wszyscy o nim wiecie ??
  ale nie bo wy oceniacie go pod innym względem!!

 • saugdenstock

  Oceniono 8 razy -2

  "i don't want to live on this planet anymore"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX