Chuck Norris w Polsce! Reklamuje bank

Niedawno był w Polsce.
Chuck Norris w Polsce! Słynny aktor i bohater wielu dowcipów odwiedził nasz kraj. Z jakiego powodu? Chuck Norris odwiedził Polskę! Aktor i były mistrz karate nagrywał serię spotów reklamowych dla jednego z banków. Norris zapowiedział, że wróci do Polski. Jeszcze dwa lata temu udział Chucka Norrisa w reklamie byłby strzałem w dziesiątkę. Wszyscy żartowali z Chucka i jego niezapomnianej roli Strażnika Teksasu. Sześciokrotny mistrz karate i amerykański aktor odwiedził w zeszłym tygodniu Polskę. Nagrywał tutaj serię spotów reklamowych dla Banku Zachodniego WBK. Bank już wcześniej zatrudniał gwiazdy światowego formatu i konsekwentnie stara się podążać tą drogą. Poprzednikiem Norrisa był Antonio Banderas. Dwa lata temu Gerard Depardieu. Chuck Norris w Polsce był po raz pierwszy. Przy okazji udzielił wywiadu w "Dzień dobry TVN". Jemu i jego żonie Ginie podobało się w naszym kraju: - Polacy są niesamowici, gościnni i mili, oprowadzają nas po różnych miejscach. Żałujemy, że nie zabraliśmy naszych dzieci - entuzjastycznie wypowiada się Gina. - W przyszłości chcemy tu wrócić na dłużej, razem z dziećmi - dodaje Norris. Zatrudnienie Norrisa do reklamowania poważnej instytucji to ciekawe posunięcie marketingowców. Aktor jest popularny, ale jego sława kojarzy się od dłuższego czasu przede wszystkim z żartami i nie jest traktowany poważnie. Czy taka osoba powinna reklamować bank? - Musieliśmy się zmierzyć z legendą, bo znamy wszyscy setki dowcipów o Chucku Norrisie, a musieliśmy napisać swoje i musiały być równie śmieszne. Chuck się śmieje - zdradza Paweł Merecz, dyrektor kreatywny agencji reklamowej, realizujące spoty. Myślicie, że moda na żarty o Chucku powróci?

Jeszcze dwa lata temu udział Chucka Norrisa w reklamie byłby strzałem w dziesiątkę. Wszyscy żartowali z Chucka i jego niezapomnianej roli Strażnika Teksasu. Sześciokrotny mistrz karate i amerykański aktor odwiedził w zeszłym tygodniu Polskę. Nagrywał tutaj serię spotów reklamowych dla Banku Zachodniego WBK. Bank już wcześniej zatrudniał gwiazdy światowego formatu i konsekwentnie stara się podążać tą drogą. Poprzednikiem Norrisa był Antonio Banderas. Dwa lata temu Gerard Depardieu.

Chuck Norris

Chuck Norris w Polsce był po raz pierwszy. Przy okazji udzielił wywiadu w "Dzień dobry TVN". Jemu i jego żonie Ginie podobało się w naszym kraju:

Polacy są niesamowici, gościnni i mili, oprowadzają nas po różnych miejscach. Żałujemy, że nie zabraliśmy naszych dzieci - entuzjastycznie wypowiada się Gina.
W przyszłości chcemy tu wrócić na dłużej, razem z dziećmi - dodaje Norris.

chuck norris

Zatrudnienie Norrisa do reklamowania poważnej instytucji to ciekawe posunięcie marketingowców. Aktor jest popularny, ale jego sława kojarzy się od dłuższego czasu przede wszystkim z żartami i nie jest traktowany poważnie. Czy taka osoba powinna reklamować bank?

Musieliśmy się zmierzyć z legendą, bo znamy wszyscy setki dowcipów o Chucku Norrisie, a musieliśmy napisać swoje i musiały być równie śmieszne. Chuck się śmieje - zdradza Paweł Merecz, dyrektor kreatywny.

Strażnik Teksasu reklamował już sieć komórkową T-Mobile w Czechach. Spot został podobno przyjęty bardzo pozytywnie.

Myślicie, że moda na żarty o Chucku powróci?

ralph

Zobacz także:

Heidi Klum i Seal się rozwodzą?! Najbardziej SZOKUJĄCE rozstania

Od młodocianej prostytutki do muzy Karla Lagerfelda

Młodzi, piękni i wpływowi. Królewscy kawalerowie do wzięcia