Intymna sesja znanego aktora i jego partnera

Aktor z "mężem" na okładce.
Aktor z parterem na okładce Intymna sesja znanego aktora i jego partnera Aktor Neil Patrick Harris, znany z seriali "Doogie Howser, lekarz medycyny" i "Jak poznałem waszą matkę", wziął udział w sesji ze swoim partnerem Davidem Burtką Aktor Neil Patrick Harris, znany z seriali "Doogie Howser, lekarz medycyny" i "Jak poznałem waszą matkę", wziął udział w odważnej sesji ze swoim partnerem, Davidem Burtką. Para pozowała w delikatnych, choć przepełnionych erotyzmem pozach. Obok zdjęć w magazynie "Out" pojawił się również wywiad z Harrisem. Na łamach pisma wspomina początki miłości. - David po raz pierwszy oświadczył mi się pięć lat temu na rogu ulicy, na której się poznaliśmy. Jechaliśmy właśnie na imprezę w kasynie, gdy on kazał się nagle zatrzymać. Myślałem, że może chce kupić alkohol lub coś innego. A on nagle uklęknął na jedno kolano i poprosił mnie o rękę! Na początku wpadłem w panikę, ale później powiedziałem "tak". Pierścionek, który mi dał, był cudowny - mówi Harris. Mężczyźni są ze sobą od ośmiu lat. Od 2010 roku wspólnie wychowują bliźnięta. Cieszą się opinią wzorowo dobranej pary.

Te zdjęcia mogą niejednego zaszokować. Aktor Neil Patrick Harris, znany z seriali "Doogie Howser, lekarz medycyny" i "Jak poznałem waszą matkę", wziął udział w odważnej sesji ze swoim partnerem, Davidem Burtką. Para pozowała w delikatnych, choć przepełnionych erotyzmem pozach. Obok zdjęć w magazynie "Out" pojawił się również wywiad z Harrisem. Na łamach pisma wspomina on początki miłości pary.

David po raz pierwszy oświadczył mi się pięć lat temu na rogu ulicy, na której się poznaliśmy. Jechaliśmy właśnie na imprezę w kasynie, gdy on kazał się nagle zatrzymać. Myślałem, że może chce kupić alkohol lub coś innego. A on nagle uklęknął na jedno kolano i poprosił mnie o rękę! Na początku wpadłem w panikę, ale później powiedziałem "tak". Pierścionek, który mi dał, był cudowny - mówi Harris.

neil patrick harris, david burtka

neil patrick harris, david burtka

Mężczyźni są ze sobą od ośmiu lat. Od 2010 roku wspólnie wychowują urodzone przez surogatkę bliźnięta. Cieszą się opinią wzorowo dobranej pary. Czy takie sesje jeszcze Was szokują?

olinek

Zobacz także:
Irena Jarocka nie żyje
Iza Miko w hollywoodzkiej produkcji!
Ola i Nicole z "Top Model" w sesji dla Apartu