Wiemy, jak będą pachnieć perfumy Seleny Gomez!

Selena Gomez ogłosiła, jaki będą miały zapach jej najnowsze perfumy. Czy nie będą za słodkie? Na ich barwę będą składały się trzy nuty: wanilia, malina i różowa frezja.
Zapach perfum Seleny Wiemy, jak będą pachnieć perfumy Seleny Gomez! Selena Gomez ogłosiła, jaki będą miały zapach jej najnowsze perfumy. Będą słodkie? Na ich barwę będą składały się trzy nuty: wanilia, malina i różowa frezja. Selena Gomez ogłosiła, jaki będą miały zapach jej najnowsze perfumy. Czy nie będą za słodkie? Na ich barwę będą składały się trzy nuty: wanilia, malina i różowa frezja. Sel wymyśliła sobie, że to jej fani zdecydują, jakie nuty zapachowe będą stanowiły skład perfum sygnowanych jej nazwiskiem. Głosowanie na jej stronie jest już zamknięte! - Hej kochani! Dziękuję Wam bardzo za pomoc przy wymyślaniu mojego nowego zapachu! Wybraliście malinę jako główną nutę, różową frezję jako nutę serca i wanilię jako bazę. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że mogę się tym z Wami podzielić - ogłosiła. Malina, wanilia i frezja? Czy to nie będzie zbyt ciężka i słodka mieszanka? A może właśnie w sam raz?

Sel wymyśliła sobie, że to jej fani zdecydują, jakie nuty zapachowe będą stanowiły skład perfum sygnowanych jej nazwiskiem. Głosowanie na jej stronie jest już zamknięte!

Hej kochani! Dziękuję Wam bardzo za pomoc przy wymyślaniu mojego nowego zapachu! Wybraliście malinę jako główną nutę, różową frezję jako nutę serca i wanilię jako bazę. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że mogę się tym z Wami podzielić.

Malina, wanilia i frezja? Czy to nie będzie zbyt ciężka i słodka mieszanka? A może właśnie w sam raz?

Jakie jest Wasze zdanie? Kupilibyście takie perfumy?

Zobacz także:

Selena Gomez i Miley Cyrus w Playboy'u?

Jej stroje Was inspirują! TOP 10 najlepszych stylizacji Seleny Gomez

Selena Gomez przerywa karierę muzyczną!