Ada Szulc nagrała piosenkę

Nowy teledysk finalistki X Factor.
Ada Szulc nagrała piosenkę Nowy teledysk finalistki X Factor. Ostatnio w mediach nie było głośno o Adzie Szulc. Tymczasem piosenkarka, zamiast pokazywać się w telewizji, przygotowywała materiał do solowej płyty. Ostatnio, w mediach nie było głośno o Adzie Szulc. Tymczasem piosenkarka, zamiast pokazywać się w telewizji, przygotowywała materiał do solowej płyty. Klip promuje film "Big love". Komedia dramatyczna wejdzie na ekrany kin 14 lutego. W głównych rolach - Aleksandrę Hamkało i Antoniego Pawlickiego. W teledysku już teraz możemy zobaczyć fragmenty produkcji. Po zakończeniu pierwszej edycji X Factor pojawiły się głosy, że młoda wokalistka może powtórzyć los Alicji Janosz, która pomimo tego, że wygrała Idola, nie zrobiła zawrotnej kariery. Czy pierwszy solowy kawałek Ady Szulc jest dowodem na to, że złośliwi nie mieli racji?

Ostatnio, w mediach nie było głośno o Adzie Szulc. Tymczasem piosenkarka, zamiast pokazywać się w telewizji, przygotowywała materiał do solowej płyty. Oto owoce jej pracy:

 

 

Klip promuje film "Big love". Komedia dramatyczna wejdzie na ekrany kin 14 lutego. W głównych rolach -  Aleksandrę Hamkało i Antoniego Pawlickiego. W teledysku już teraz możemy zobaczyć fragmenty produkcji.

 

ada szulc, x factor

 

Po zakończeniu pierwszej edycji X Factor pojawiły się głosy, że młoda wokalistka może powtórzyć los Alicji Janosz,  która pomimo tego, że wygrała Idola, nie zrobiła zawrotnej kariery. Czy pierwszy solowy kawałek Ady Szulc jest dowodem na to, że złośliwi nie mieli racji?

Ao

Zobacz także:

Wojewódzki i Mozil lansują się na castingach do "X Factor"

Dlaczego Okupnik została jurorem "X Factor"?

W końcu: Michał Szpak wydaje płytę!