Dorota Gardias już NIE JEST z Patrykiem Kalskim!

Prezenterka zmieniła status na Facebooku.
Gardias rozstała się z Patrykiem Kalskim Zmieniła status na Facebooku! Dorota Gardias nie jest już z Patrykiem Kalskim. Pogodynka TVN po niespełna roku zmieniła status na Facebooku z "w związku" na "wolna". Ta wiadomość to dla wszystkich prawdziwy szok. Dorota Gardias nie jest już z Patrykiem Kalskim. Pogodynka TVN po niespełna roku zmieniła status na Facebooku z "w związku" na "wolna". Jak mówi informator Se.pl: - Dla wszystkich to było wielkim zaskoczeniem. Oni przestali się razem pokazywać, a potem dowiedzieliśmy się o tym, że już nie są razem. Na początku para przez długi czas ukrywała związek. Gardias była wówczas świeżo po rozwodzie z Konradem Skórą. Pierwszy raz oficjalnie pojawili się razem na ślubie Agnieszki Popielewicz. Kalski wytatuował sobie na prawej ręce: "Gardek". Były facet Gardias jest absolwentem gdańskiej AWF i dyrektorem zarządzający agencji artystycznej AKART. Teraz Gardias bawi w Alpach i wkleja swoje zdjęcia na Facebooka.

Ta wiadomość to dla wszystkich prawdziwy szok. Albo i nie. W każdym razie Dorota Gardias nie jest już z Patrykiem Kalskim. Pogodynkaa TVN po niespełna roku zmieniła status na Facebooku z "w związku" na "wolna". Jak mówi informator se.pl:

Dla wszystkich to było wielkim zaskoczeniem. Oni przestali się razem pokazywać, a potem dowiedzieliśmy się o tym, że już nie są razem.

Na początku para przez długi czas ukrywała związek. Gardias była wówczas świeżo po rozwodzie z Konradem Skórą. Pierwszy raz oficjalnie pojawili się razem na ślubie Agnieszki Popielewicz. Kalski wytatuował sobie na prawej ręce: "Gardek". Były facet Gardias jest absolwentem gdańskiej AWF i dyrektorem zarządzający agencji artystycznej AKART.

Teraz Gardias bawi w Alpach i wkleja swoje zdjęcia na Facebooka. Dodaje też wesołe opisy:

Całe życie na to czekałam :) pierwszy raz w Alpach :)

Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/dorota-gardias-leczy-zamane-serce-w-alpach-i-jest-do-wziecia-zdjecia_222717.html

(Screen z września 2011)

(Screen ze stycznia 2012 r.)

Oficjalnie Gardias jest już wolna. Jacyś chętni?

(Screen z CKM)

 

Rudy

Zobacz także:

Trzy pogodynki TVN, czyli BROŃ SEKSOWNEGO RAŻENIA

Polskie celebrytki od tyłu - wybierz najlepszą PUPĘ!

Dorota Gardias kończy 30 lat!