Korwin-Piotrowska o Górniak: Botoks przyćmił jej mózg

Dziennikarka ma żal do gwiazdy. O co?

Karolina Korwin-Piotrowska ma wśród polskich gwiazd wiele antypatii. Na jej czarnej liście znajduje się Doda czy Michał Wiśniewski. Ale mało kto wie, że dziennikarka nie przepada także za Edytą Górniak.

Wszystko przez to, że diwa publicznie wylewa pomyje na swojego byłego partnera, Roberta Kozyrę.

Życzę Robertowi, aby udało mu się zapracować na swoją własną wartość tak, aby nie musiał zapożyczać nazwisk z pierwszych stron gazet do autopromocji. Trzymam za niego kciuki - mówiła Górniak w na Se.pl.

Korwin-Piotrowska przez wiele lat pracowała z Robertem Kozyrą w Radiu ZET. W "Maglu towarzyskim" powiedziała, że to właśnie Kozyra puszczał piosenki Górniak, gdy reszta stacji radiowych się od niej odwróciła. Dziennikarka wytyka Górniak, że najwidoczniej zapomniała o tym, jak pomocny był jej Kozyra.

Botoks przyćmił jej mózg - stwierdziła Korwin-Piotrowska w "Maglu towarzyskim".

To nie wszystko. Dziennikarka wspomina, że gdy byli Górniak i Kozyra byli parą, to diwa przychodziła to siedziby radia i czuła się jak "pani na włościach". Siadała na biurka pracowników, rozmawiała i była bardzo uprzejma. Czuła się przy Kozyrze komfortowo.

Ciekawe, skąd u Korwin-Piotrowskiej taka potrzeba nagłego uzewnętrzniania się w kwestii związku Górniak i Kozyry.

Buka

Zobacz także:

Korwin-Piotrowska zmieniła nazwisko

Czarna lista Karoliny Korwin-Piotrowskiej

Korwin-Piotrowska nie chce już czytać o konflikcie z jurorami "Top Model"

Więcej o:
Komentarze (22)
Korwin-Piotrowska o Górniak: Botoks przyćmił jej mózg
Zaloguj się
 • bezkrytycznie

  Oceniono 7 razy 7

  Starość nie radość, co nie Piotrowska?

 • meg77

  Oceniono 6 razy 6

  "Ale mało kto wie, że dziennikarka nie przepada także za Edytą Górniak." Haloooo, budzimy się i przestajemy pisać durnoty! Wszyscy wiemy, że KKP to właśnie Górniakowej nie trawi wyjątkowo i od zawsze, a jesli chodzi o Dodę, to póki była na topie, to KKP wchodziła jej w 4 litery równo, gładko i bez mydła.

 • almak

  Oceniono 8 razy 6

  A Pani cięty ozorek stępili panowie Woliński i Tyszka. Jakoś brak z Pani strony ostrej riposty na stwierdzenia obu panów dotyczących pani osoby.Jednak umie pani trzymać język za zębami jeśli w grę wchodzi pani praca w TVN.

 • andrea

  Oceniono 4 razy 4

  Ta Korwin, to też mogłaby wyluzować. Znalazło się "guru" od spraw wszelakich tego kraju....he,he

 • lenore

  Oceniono 10 razy 4

  Karolina jest zalosna... Ona chyba faktycznie czuje sie lepiej jak innych od polmozgow nawyzywa.

 • matizz

  Oceniono 5 razy 3

  hehe Pani Karolcia nie ma już się kogo czepiać ? nie na widzę takich ludzi kurcze szkoda że ona lansuje się na takich gwiazdach jak Edyta i jest o niej głośno . Edyta miała rację co do jej byłego partnera Kozyra żeby przypomnieć iż istnieje czepia się Edyty przykre

 • zgredek1

  Oceniono 7 razy 3

  Cała Karolcia. Zawistna,sfrustrowana, antykobieca i aseksualna :). Kobiecina zazdrości Edycie slawy i talentu (o zgrabnej figurze nie wspominając), bo utrzymuje się na topie od 20lat i pewne jest to,że utrzyma przez następne20 ,a taka starzejąca się korwin bez żadnych sukcesów na swoim koncie morze pomarzyć o tym by zostać celebrytką, a co dopiero Gwiazdą, dlatego atakuje ludzi sukcesu.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Buka, parlament nie uchwali ustawy obejmującej Twoją głupotę.

 • armandoo

  Oceniono 7 razy 1

  Ona jest takim ujawnionym hejterem. :) Szczerym, dobrze mówiącym, ale jednocześnie równie beznadziejnym, jak osoba, o której mówi. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX