Anna Bałon na studniówce! ZDJĘCIA

W biało-czarnej sukience.

W ostatni weekend, tegoroczna maturzystka Anna Bałon, była prawdziwą gwiazdą na swojej studniówce. Początkująca modelka, mimo wielu obowiązków, znalazła czas na przygotowania do najważniejszej licealnej imprezy. W towarzystwie ekipy "Dzień Dobry TVN", zaliczyła wizytę u fryzjera i makijażystki, a także wybierała kreację. Finalistka "Top Model. Zostań modelką" wyglądała bardzo skromnie. Założyła biało-czarną sukienkę przed kolano, miała delikatny i naturalny make-up. Nie wyróżniała się niczym na tle innych.

Anna Bałon, studniówka anny bałon

Anna Bałon

Bałon jest w trakcie przeprowadzki do Warszawy. Studniówka to ostatni moment, kiedy mogła spędzić czas z kolegami z opolskiego liceum. Niestety, Bałon nie zdążyła ani na poloneza, ani na oficjalne zdjęcia klasowe. Niemniej koleżanki z klasy były zachwycone przybyciem popularnej modelki. Od finału "Top Model. Zostań modelką" Anna nie pojawiła się w szkole ani razu. Jej matura stoi pod znakiem zapytania:

Ja zawsze miałam ambicję, żeby zdawać maturę, ale to teraz jest kwestia do przegadania z rodzicami i nauczycielami. Myślałam, że po programie wrócę normalnie do szkoły, ale mam tyle propozycji, że staram się godzić wszystko mówiła Bałon po finale "Top Model" w  "Dzień Dobry TVN".

Skoro była na studniówce, to może pojawi się również na maturze.

Ładnie wyglądała?

anna bałon

Pełny reportaż z przygotowań Ani Bałon do studniówki, zobaczysz tutaj.

ralph

Zobacz także:

Koleżanki są zazdrosne o Annę Bałon

Anna Bałon: Matura? Kwestia dyskusji

Seksowna Anna Bałon w zmysłowej sesji