Ksiądz napisał książkę o Nergalu

Boi się o jego zbawienie...

Jezuita o. Aleksander Posacki w swojej książce "Demonologia na dzisiejsze czasy" pisze o tym, że szatan czai się wszędzie, zarówno w medycynie niekonwencjonalnej, jak i w serii książek o Harrym Potterze. Nic dziwnego zatem, że jest go również sporo w twórczości Adama Darskiego.

Zakonnik-egzorcysta uważa, że zbawienie Nergala jest zagrożone, bo tak jak Lucyfer, gloryfikuje on wolność. Troska o życie wieczne, wzruszyła bardzo muzyka.

Kościół znuff mnie wspiera, za co dziękuję bardzo - napisał na swoim profilu na Facebooku, polecając lekturę książki fanom.

Nie ma to jak odpowiednia porcja sarkazmu z rana.

 

Zobacz także:

Sławne matki piękniejsze od swoich córek

Kultowe sceny z "Klaniu"

BBC stworzyło pornola dla dzieci

Więcej o:
Komentarze (21)
Ksiądz napisał książkę o Nergalu
Zaloguj się
 • 23adam55

  Oceniono 7 razy 7

  Tu nie ma sarkazmu - dzieki kosciolowi ,Nergal zyskal rozglos ,dodatkowych fanow ,kontrakt w TV,pewno zwiekszyla sie tez sprzedaz plyt.Na msze powinien dac w podzience a nie takie krotkie oswiadczenie(a moze dal).

 • tarja88

  Oceniono 12 razy 6

  Kościół wspiera Nergala, Nergal wspiera Kościół

 • marcelito

  Oceniono 12 razy 4

  Ja pie....... mamy XXI wiek a oni dalej bełkoczą o wróżkach, lucyferach, krasnalach, szatanach itp.
  Chociaż to, że pan w sukience zarabiający na "wypędzaniu szatana" krytykuje tzw. "medycynę niekonwencjonalną" to mnie akurat nie dziwi - nikt nie lubi konkurencji.

 • talkme

  Oceniono 6 razy 4

  no tak, "Plotek" musiał zaznaczyć, ze to był SARKAZM, oczywiście nikt by się tego nie domyślił.. ;)

 • olaboga

  Oceniono 7 razy 1

  "Znuff"??? Czyżby przejął polszczyznę od swojej Wodzianki? Matko Boska, co się dzieje... Jak szybko można się uwstecznić...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 1

  "Demonologia na dzisiejsze czasy" - tylko opętany mógł stworzyć to literackie dzieło.

 • esoterique

  Oceniono 2 razy 0

  Posacki jak zwykle się popisał... jak dziecko kredką.

 • katerina

  Oceniono 7 razy -1

  Marcelito piszesz, że mamy XXI wiek, a ludzie piszą o wrózkach i lucyferach. Skoro nie masz wiedzy w tym temacie, to zamknij swoją buźkę. Słusznie napisałaś, cytuje "Ja pier..lę". Właśnie chodzi o to, że to robisz, czyli "pier..isz"

 • katerina

  Oceniono 5 razy -1

  Pajac z niego okropny. Że też się ten chłystek nie wstydzi tak obnażać ze swoją duchową miernotą. Celebrant, o to doskonałe słowo, wymyślone przeze mnie, celebrant, który sili się na oryginalność, sprzedaje chore ideologie w zamian za kasę. Celebrant, który jest zwykłą medialną dziwką show biznesu, będącego w rękach psychopatycznych i dysfunkcyjnych dewiantów. Zwykły parniczek, który ma zwiększone ciśnienie na poklask i sławę i który dla spełnienia się w tym bagnie, sprzeda nawet własną matkę. Skoro potrafi sprzedawać Chrystusa, to jak sądzę matka to pikuś.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX