Poznaj Grycanki - córki polskich milionerów. Na ile lat wyglądają?

Bogata rodzina cukierników Grycan to przede wszystkim kobiety - matka Marta i jej córki: Wiktoria i Weronika. Z chęcią pojawiają się na salonach i życie celebrytów bardzo je pociąga.
Na ile lat wyglądają Grycanki? Marta Grycan i jej córki Wiktoria i Weronika z chęcią pojawiają się na salonach Rodzina cukierników Grycan to przede wszystkim kobiety. Marta i jej córki Wiktoria i Weronika z chęcią pojawiają się na salonach. Życie celebrytów je pociąga. Bogata rodzina cukierników Grycan to przede wszystkim kobiety. Marta Grycan i jej córki Wiktoria i Weronika z chęcią pojawiają się na salonach. Życie celebrytów bardzo je pociąga. Co najbardziej lubią milionerzy? Imprezy! Żona Adama Grycana i synowa byłego właściciela ''Zielonej Budki'' należy do osób, które na salonach czują się jak ryba w wodzie. Chętnie zabiera tam też swoje córki. Córki Marty Grycan ubierają się na imprezy i bankiety równie poważnie jak ona. Na niedawnej premierze teledysku Dody prezentowały się jak dorosłe kobiety, będące w wieku swojej matki... A ile tak naprawdę mają lat? - Wiktoria ma 15 lat i jest modelką. Ja mam 19 lat i jestem tancerką - powiedziała Weronika w rozmowie z Plotkiem. Wyglądają na tyle? Dziewczyny mają też 9-letnią siostrę Gabrysię. Jest jeszcze za młoda na bankiety, ale być może niedługo zacznie się na nich pojawiać... Oby tylko nie wystąpiła w kreacji którejś ze starszych sióstr.

Co najbardziej lubią milionerzy? Imprezy! Żona Adama Grycana i synowa byłego właściciela ''Zielonej Budki'' należy do osób, które na salonach czują się jak ryba w wodzie. Chętnie zabiera tam też swoje córki.

KAPIF

Fot. Adam Grycan z żoną Martą (od lewej); Wiktoria Grycan z mamą Martą

Córki Marty Grycan ubierają się na imprezy i bankiety równie poważnie jak ona. Na niedawnej premierze teledysku Dody prezentowały się jak dorosłe kobiety będące w wieku swojej matki... A ile tak naprawdę mają lat?

- Wiktoria ma 15 lat i jest modelką. Ja mam 19 lat i jestem tancerką - powiedziała Weronika w rozmowie z Plotkiem.

Wyglądają na tyle? Dziewczyny mają też 9-letnią siostrę Gabrysię. Jest jeszcze za młoda na bankiety, ale być może niedługo zacznie się na nich pojawiać... Oby tylko nie wystąpiła w kreacji którejś ze starszych sióstr.

Grycan Marta corka rodzina

od lewej: córka Weronika, matka - Marta Grycan, córka Wiktoria

Uwierzyłybyście, że są tak młode?