Julia Rosnowska jest córką znanej aktorki i producenta

Nowa gwiazda TVN ma rodziców z branży.
Julia Rosnowska ma znanych rodziców Nowa gwiazda TVN ma rodziców z branży Julia Rosnowska, gwiazda serialu TVN "Julia', jest córką aktorki Bernadetty Machały-Krzemińskiej i producenta filmowego Stanisława Krzemińskiego Julia Rosnowska jest gwiazdą nowego serialu TVN "Julia", który zastąpił "Prosto w serce" z Anną Muchą. Partneruje jej Krystian Wieczorek, znany z "M jak miłość". Urocza aktorka ma dopiero 22 lata i stawia pierwsze kroki w zawodzie. Jest studentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Do tej pory pojawiła się w epizodach w kilku serialach, m.in. "Rodzinka.pl", "Londyńczycy" czy "Bez tajemnic". Okazuje się, że od urodzenia jest związana z branżą telewizyjną. Prawdziwe nazwisko Julii to Krzemińska. Jej mama to Bernadetta Machała-Krzemińska, aktorka znana z "Plebanii". Gra tam siostrę proboszcza Antoniego. Ostatnio mogliśmy ją też oglądać w "Szpilkach na Giewoncie". Jej ojcem jest natomiast producent Stanisław Krzemiński. Co ciekawe, jego firma Best Film jest odpowiedzialna za produkcję między innymi seriali "Londyńczycy", "Bez tajemnic" i "Plebania". Tata pomógł więc córce zdobyć doświadczenie.

Julia Rosnowska jest gwiazdą nowego serialu TVN "Julia", który zastąpił "Prosto w serce" z Anną Muchą. Partneruje jej Krystian Wieczorek znany z "M jak miłość". Urocza aktorka ma dopiero 22 lata i stawia pierwsze kroki w zawodzie. Jest studentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Do tej pory pojawiła się w epizodach w kilku serialach, m.in. "Rodzinka.pl", "Londyńczycy" czy "Bez tajemnic".

Krystian Wieczorek, M jak Miłość, Julia

Okazuje się, że od urodzenia jest związana z branżą telewizyjną. Prawdziwe nazwisko Julii to Krzemińska. Jej mama to , aktorka znana z "Plebanii". Gra tam siostrę proboszcza Antoniego. Ostatnio mogliśmy ją też oglądać w "Szpilkach na Giewoncie". Jej ojcem jest natomiast producent Stanisław Krzemiński. Co ciekawe, jego firma Best Film jest odpowiedzialna za produkcję między innymi seriali "Londyńczycy", "Bez tajemnic" i "Plebania". Tata pomógł więc córce zdobyć doświadczenie.

 Bernadetta Krzemi?ska

Bernadetta Machała-Krzemińska

Podobna do mamy?

Jax

Zobacz także:

Krystian Wieczorek - nowe ciacho TVN

Koniec "Plebanii". Jak zmieniali się aktorzy serialu?

Rubik pokazał córkę w "Gali". A kiedyś...