Daniel Radcliffe zamierza się oświadczyć?!

Przystojny aktor udzielił ostatnio obszernego wywiadu magazynowi "Parade". Opowiedział w nim nieco o swojej dziewczynie Rosie i o tym, jak zmieniło się jego podejście do... małżeństwa!
Daniel Radcliffe chce się oświadczyć?! Przystojny aktor opowiedział magazynowi "Parade" co nieco o swoim związku z Rosie Z wywiadu udzielonego przez Daniela Radcliffe'a magazynowi "Parade" wynika, że aktor poważnie myśli o oświadczeniu się swojej partnerce - Rosie Daniel Radcliffe na okładce magazynu "Parade" wygląda naprawdę dobrze. Uśmiecha się i wydaje się szczęśliwy. Taki też obraz młodego aktora może się wychylać z udzielonego przez niego wywiadu, w którym opowiedział nieco o swoim związku. - Kiedy Rosie jest przy mnie, każdy dzień wydaje się lepszy... Nie jestem osobą, którą łatwo kochać. Jest wiele sytuacji, w których staram się być dobrym chłopakiem, ale są też takie, kiedy jestem bezużyteczny. Na przykład robię straszny bałagan w domu. Ciągle gadam. Mam obsesję na punkcie niektórych rzeczy. W tym roku to football i Rosie musi wysłuchiwać mojego gadania o ulubionej drużynie 24 godziny na dobę. Daniel bardzo dojrzał przez ostatnie lata. Wydaje się, że związek z Rosie traktuje naprawdę poważnie. Nie unikał pytań o plany na przyszłość i ewentualne małżeństwo. - Kiedy dorastałem, myślałem, że małżeństwo to tylko papierek, coś bardzo oficjalnego. Wydawało mi się to chore. Ale kiedy spotyka się kogoś, kogo się naprawdę kocha, myśli się: Właściwie dlaczego nie miałbym stanąć przed cała rodziną i powiedzieć im, że kocham właśnie ją i chcę z nią spędzić życie? Wygląda na to, że sprawa zaczyna przybierać poważny obrót. Zaręczyny przystojnego aktora mogą być kwestią czasu.

Daniel Radcliffe na okładce magazynu "Parade" wygląda naprawdę dobrze. Uśmiecha się i wydaje się szczęśliwy. Taki też obraz młodego aktora może się wychylać z udzielonego przez niego wywiadu, w którym opowiedział nieco o swoim związku.

Kiedy Rosie jest przy mnie, każdy dzień wydaje się lepszy... Nie jestem osobą, którą łatwo kochać. Jest wiele sytuacji, w których staram się być dobrym chłopakiem, ale są też takie, kiedy jestem bezużyteczny. Na przykład robię straszny bałagan w domu. Ciągle gadam. Mam obsesję na punkcie niektórych rzeczy. W tym roku to football i Rosie musi wysłuchiwać mojego gadania o ulubionej drużynie 24 godziny na dobę.

Daniel bardzo dojrzał przez ostatnie lata. Wydaje się, że związek z Rosie traktuje naprawdę poważnie. Nie unikał pytań o plany na przyszłość i ewentualne małżeństwo.

Kiedy dorastałem, myślałem, że małżeństwo to tylko papierek, coś bardzo oficjalnego. Wydawało mi się to chore. Ale kiedy spotyka się kogoś, kogo się naprawdę kocha, myśli się: Właściwie dlaczego nie miałbym stanąć przed cała rodziną i powiedzieć im, że kocham właśnie ją mi chcę z nią spędzić życie?

Wygląda na to, że sprawa zaczyna przybierać poważny obrót. Zaręczyny przystojnego aktora mogą być kwestią czasu. :)

Zobaczcie materiał  z wywiadu!

 

Uważacie, że Daniel sprawdzi się w roli męża?

 

Zobacz także:

Daniel Radcliffe: Nie piję od 449 dni!

Daniel Radcliffe musi dorosnąć. Inaczej straci dziewczynę!

Daniel Radcliffe artystą roku!

Więcej o: