Sienna Miller będzie MAMĄ!

Aktorka i jej chłopak Tom Sturridge zostaną rodzicami.
Sienna Miller będzie mamą! Aktorka i jej chłopak, Tom Sturridge, zostaną rodzicami. Brytyjska aktorka Sienna Miller, po nieudanym związku z Judem Law, związała się z 26-letnim Tomem Sturridgem. Sienna jest już w trzecim miesiącu ciąży! Brytyjska aktorka Sienna Miller, po nieudanym związku z Judem Law, postanowiła zmienić swoje życie. Związała się z młodszym, 26-letnim partnerem, Tomem Sturridge. Para jest ze sobą już ponad rok. O tym, że Sienna jest w trzecim miesiącu ciąży, poinformowali znajomych i rodzinę w święta Bożego Narodzenia. Ojciec dziecka, według znajomych pary, to odpowiedzialny i opiekuńczy mężczyzna, a ich związek odbierany jest jako idealny. Para na razie nie myśli o ślubie.

Brytyjska aktorka Sienna Miller, po nieudanym związku z Judem Law, postanowiła zmienić swoje życie. Związała się z młodszym, 26-letnim partnerem, Tomem Sturridge. Para jest ze sobą już ponad rok.

O tym, że Sienna jest w trzecim miesiącu ciąży, poinformowali znajomych i rodzinę w święta Bożego Narodzenia. Ojciec dziecka, według znajomych pary, to odpowiedzialny i opiekuńczy mężczyzna, a ich związek odbierany jest jako idealny.

Para na razie nie myśli o ślubie.

Sienna Miller