Drew Barrymore zaręczyła się!

Z konsultantem ds. sztuki, Willem Kopelmanem.
Drew Barrymore się zaręczyła! Z konsultantem ds. sztuki Willem Kopelmanem. Po niespełna roku związku 36-letnia Drew Barrymore otrzymała pierścionek zaręczynowy od swojego partnera Willa Kopelmana - 34-letniego mecenasa sztuki. Po niespełna roku związku 36-letnia Drew Barrymore otrzymała pierścionek zaręczynowy od swojego partnera Willa Kopelmana. 34-letni mecenas sztuki, oświadczył się aktorce podczas wspólnego urlopu świątecznego w Sun Vally w Idaho. Narzeczony gwiazdy Will Kopelman pochodzi z bardzo dobrze sytuowanej rodziny. Jest synem byłego dyrektora generalnego domu mody Chanel. Drew Barrymore była już dwukrotnie w związku małżeńskim. Pierwszy raz jako 19-latka wyszła za mąż za Jeremy'ego Thomasa. Drugi ślub odbył się w 2001 r., a ówczesnym wybrankiem aktorki był jej kolega po fachu Tom Green. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodami. Czy trzecie małżeństwo dojdzie do skutku i będzie tym ostatnim?

Po niespełna roku związku 36-letnia Drew Barrymore otrzymała pierścionek zaręczynowy od swojego partnera Willa Kopelmana. 34-letni mecenas sztuki, oświadczył się aktorce podczas wspólnego urlopu świątecznego w Sun Vally w Idaho.

Narzeczony gwiazdy Will Kopelman pochodzi z bardzo dobrze sytuowanej rodziny. Jest synem byłego dyrektora generalnego domu mody Chanel.

Drew Barrymore była już dwukrotnie w związku małżeńskim. Pierwszy raz, jako 19-latka, wyszła za mąż za Jeremy'ego Thomasa. Drugi ślub odbył się w 2001, a ówczesnym wybrankiem aktorki był aktor, Tom Green. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem.

Czy trzecie małżeństwo dojdzie do skutku i będzie tym ostatnim ?

Drew Barrymore

ralph

 

Zobacz także:

Monica Bellucci ma prawie 50 lat i nadal jest seksowna!

Katy Perry pierwszy raz mówi o rozwodzie

Kontrowersyjne kampanie i reklamy. Szokujące?

Więcej o:
Komentarze (4)
Drew Barrymore zaręczyła się!
Zaloguj się
 • anucha255

  Oceniono 2 razy 2

  Fucken shit ale minaaa

 • andrea

  Oceniono 2 razy 2

  Wyjątkowo lubię Drew, choć Plotku wybrałeś tutaj kiepskie zdjęcia fajnej dziewczyny, co do osoby narzeczonego, to no, no, BRAWO DREW !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Najlepiej wyszła na romansie z E.T. :)

 • fikka

  Oceniono 4 razy 0

  Najwyższa pora, wygląda na piędziesięciolatkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX