Korwin-Piotrowska nie chce już czytać o konflikcie z jurorami "Top Model"

Koniec konfliktu?
Korwin-Piotrowska ma już dość afery A może jurorka boi się tego, że Tyszka i Woliński obrażają ją w duecie? Karolina Korwin-Piotrowska po zakończeniu ostatniej edycji "Top Model" skrytykowała swoich kolegów. Rozpętała się burza. Teraz jurorka ma już dość całej afery. Karolina Korwin-Piotrowska po zakończeniu ostatniej edycji "Top Model" skrytykowała swoich kolegów Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Na początku Korwin-Piotrowska powiedziała: - Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model, bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka - powiedziała w rozmowie z "Fleszem". W odpowiedzi fotograf Marcin Tyszka napisał na Facebooku: - Bardzo mi się podoba- że Karolinka w końcu przyznała się, że nie pasuje tutaj... i to nie produkcja programu ma szukać dla niej miejsca... bierze kasę... powinna dać coś od siebie... przede wszystkim trochę dystansu i poczucia humoru... tego niestety zabrakło u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki... żeby tylko jakiś facet chciał ją zmacać... - napisał. Później projektant Dawid Woliński dodał: - Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli... Afera zaczęła się nakręcać. Tyle, że Karolina Korwin-Piotrowska ma już jej dość. Na Facebooku napisała: "Ponownie i po raz ostatni- bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat. Wielkie dzięki z góry. Temat jest już zakończony. Pozdrawiam:)" Wierzycie, że temat jest już skończony? Czy może Korwin-Piotrowska wystraszyła się tego, że Tyszka i Woliński obrażają ją w duecie?

Karolina Korwin-Piotrowska po skończeniu ostatniej edycji "Top Model" próbowała odciąć się od programu. Skrytykowała przy okazji swoich kolegów Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. I wtedy się zaczęło! Rozpętał się medialny konflikt. Na początku Korwin-Piotrowska powiedziała:

Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model, bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka - powiedziała Korwin-Piotrowska w rozmowie z "Fleszem".

Na odpowiedź pozostałych jurorów nie trzeba było długo czekać. Fotograf Marcin Tyszka napisał na Facebooku:

Bardzo mi się podoba- że Karolinka w końcu przyznała się , że nie pasuje tutaj .... i to nie produkcja programu ma szukać dla niej miejsca... bierze kasę...powinna dać coś od siebie...przede wszystkim trochę dystansu i poczucia humoru ...tego niestety zabrakło u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki..... żeby tylko jakiś facet chciał ją zmacać... - napisał.

Później projektant Dawid Woliński dodał:

Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli...

Afera zaczęła się nakręcać. Tyle, że Karolina Korwin-Piotrowska ma już jej dość. Na Facebooku napisała:

Ponownie i po raz ostatni- bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat.
Wielkie dzieki z góry. Temat jest już zakończony.
Pozdrawiam:)

Wierzycie, że temat jest już skończony? Czy może Korwin-Piotrowska wystraszyła się tego, że Tyszka i Woliński obrażają ją w duecie?

(Fot. za Facebook)

Rudy

Zobacz także:

Top Wojna, czyli JURORZY PO SOBIE JADĄ

KKP redaktor naczelną nowej gazety. Tylko u nas zdjęcia z pierwszej sesji

Wodzianka odpowiada Korwin-Piotrowskiej: Wojewódzki się na mnie nie skarży