Korwin-Piotrowska nie chce już czytać o konflikcie z jurorami "Top Model"

Koniec konfliktu?
Korwin-Piotrowska ma już dość afery A może jurorka boi się tego, że Tyszka i Woliński obrażają ją w duecie? Karolina Korwin-Piotrowska po zakończeniu ostatniej edycji "Top Model" skrytykowała swoich kolegów. Rozpętała się burza. Teraz jurorka ma już dość całej afery. Karolina Korwin-Piotrowska po zakończeniu ostatniej edycji "Top Model" skrytykowała swoich kolegów Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Na początku Korwin-Piotrowska powiedziała: - Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model, bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka - powiedziała w rozmowie z "Fleszem". W odpowiedzi fotograf Marcin Tyszka napisał na Facebooku: - Bardzo mi się podoba- że Karolinka w końcu przyznała się, że nie pasuje tutaj... i to nie produkcja programu ma szukać dla niej miejsca... bierze kasę... powinna dać coś od siebie... przede wszystkim trochę dystansu i poczucia humoru... tego niestety zabrakło u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki... żeby tylko jakiś facet chciał ją zmacać... - napisał. Później projektant Dawid Woliński dodał: - Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli... Afera zaczęła się nakręcać. Tyle, że Karolina Korwin-Piotrowska ma już jej dość. Na Facebooku napisała: "Ponownie i po raz ostatni- bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat. Wielkie dzięki z góry. Temat jest już zakończony. Pozdrawiam:)" Wierzycie, że temat jest już skończony? Czy może Korwin-Piotrowska wystraszyła się tego, że Tyszka i Woliński obrażają ją w duecie?

Karolina Korwin-Piotrowska po skończeniu ostatniej edycji "Top Model" próbowała odciąć się od programu. Skrytykowała przy okazji swoich kolegów Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. I wtedy się zaczęło! Rozpętał się medialny konflikt. Na początku Korwin-Piotrowska powiedziała:

Na mnie - dziennikarkę z dziewiętnastoletnim doświadczeniem, która ma świadomość tego, kim jest - wylano niesłusznie to samo medialne szambo, co na resztę jurorów. Staliśmy się dyżurnymi chłopcami do bicia. Wrzucono na do jednego worka. Nie miałabym z tym żadnego problemu, gdyby to był worek z napisem Top Model, bo to świetny program. Ale ten worek miał napis Top Model/Macanka - powiedziała Korwin-Piotrowska w rozmowie z "Fleszem".

Na odpowiedź pozostałych jurorów nie trzeba było długo czekać. Fotograf Marcin Tyszka napisał na Facebooku:

Bardzo mi się podoba- że Karolinka w końcu przyznała się , że nie pasuje tutaj .... i to nie produkcja programu ma szukać dla niej miejsca... bierze kasę...powinna dać coś od siebie...przede wszystkim trochę dystansu i poczucia humoru ...tego niestety zabrakło u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki..... żeby tylko jakiś facet chciał ją zmacać... - napisał.

Później projektant Dawid Woliński dodał:

Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli...

Afera zaczęła się nakręcać. Tyle, że Karolina Korwin-Piotrowska ma już jej dość. Na Facebooku napisała:

Ponownie i po raz ostatni- bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat.
Wielkie dzieki z góry. Temat jest już zakończony.
Pozdrawiam:)

Wierzycie, że temat jest już skończony? Czy może Korwin-Piotrowska wystraszyła się tego, że Tyszka i Woliński obrażają ją w duecie?

(Fot. za Facebook)

Rudy

Zobacz także:

Top Wojna, czyli JURORZY PO SOBIE JADĄ

KKP redaktor naczelną nowej gazety. Tylko u nas zdjęcia z pierwszej sesji

Wodzianka odpowiada Korwin-Piotrowskiej: Wojewódzki się na mnie nie skarży

Więcej o:
Komentarze (19)
Korwin-Piotrowska nie chce już czytać o konflikcie z jurorami "Top Model"
Zaloguj się
 • saugdenstock

  Oceniono 5 razy 5

  Bardzo dobrze, niech kończą. Im mniej debilnych informacji tym lepiej dla wszystkich

 • puch.marny

  Oceniono 4 razy 4

  "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego" - podsumowała pewna pani konkurencyjne wybielacze w reklamie onegdaj Wiodącego Wybielacza. Żyri Tap Madl jest jak te konkurencyjne wybielacze - wszyscy znają się na wszystkim, a tak naprawdę nikt nie zna się na niczym. Ponadto poziom tej konkretnej dyskusji jest tak wysoki, że trzeba się na trotuarze położyć, żeby go osiągnąć.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  Ojojojoj, szermierka słowna "najwybitniejszych" przedstawicieli intelektualnych elit w tym kraju. Żenujące przedstawienie ludzi, którym dano wstęp na wizję i dostęp do internetu, jak się okazuje - niesłusznie. Ale czego można się spodziewać po gwiazdach tvnu. Niech się biją na gołe klaty.

 • selmine

  Oceniono 5 razy 3

  Piotrowska tyle dobrego zrobiła, że nie bała się skrytykować programu w którym występuje, mało kto by się na to zdobył, a Tyszka pokazał szczyt chamstwa i prostactwa.

 • nene

  Oceniono 6 razy 2

  W dalszym ciągu nie rozumiem, co niby takiego strasznego powiedziała KKP w tym wywiadzie, że oni się tak oburzyli? A co? Nie było macanki w programie? Była. KKP stwierdziła tylko potem, że jej to nie pasuje i do takiego seksistowskiego "Top model" ona ręki nie chce przykładać... no cóż... ja ją w sumie rozumiem. Też bym była oburzona, gdyby jakiś gość zaczął macać na moich oczach przestraszone nastolatki i wmawiać im, że to "nic takiego".

 • nkwd

  Oceniono 4 razy 2

  Panowie Tyszka i Woliński,odrobina dobrego wychowania też nie boli.Mówicie o swojej koleżance ,a przede wszystkim o KOBIECIE !
  DNO.

 • lenore

  Oceniono 3 razy 1

  Ona jest ogromna przegrana tego programu. Wepchnela sie na dobrze platna posadke, oceniajac w branzy o ktorej nie ma zielonego pojecia. Ale OK, czesto jeden juror moze byc spoza branzy, najczesciej taki co ma uklady zeby kase zgarniac,albo sie promowac. I tu tez zawalila sprawe, bo nie wypromowala swojej osoby, po prostu nie umiala dac inteligentnych komentarzy,czy pokazac poczucie humoru, wniesc do programu COKOLWIEK. Kopneli ja w tylek to teraz sie wyzywa na pozostalych jurorach, zero klasy, sra we wlasne gniazdo. Jak nie pasowala, to niech przeprosi za swoje denne wystepy i odda kase ktora za nie zgarnela.

 • eckoo

  Oceniono 3 razy -1

  teraz nagle udaje jakby ich wszystkich nie znała. Robi z siebie niewiadomo kogo..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX