Piersi polskich gwiazd w niebezpieczeństwie? MOGĄ PĘKNĄĆ!

Szkodliwe dla zdrowia protezy.
Piersi polskich gwiazd mogą pęknąć! Europę zelektryzowała wiadomość o wadliwych implantach silikonowych Wadliwe silikonowe implanty firmy Poly Implant Prothese wszczepiono w Polsce 366 osobom, m.in.: Dodzie, Mandarynie, Iwonie Węgrowskiej i Agnieszce Szulim. Europę zelektryzowała wiadomość o wadliwych implantach silikonowych francuskiej firmy Poly Implant Prothese, które wszczepiono już wielu kobietom, poddającym się operacji powiększenia piersi. Są one wyjątkowo szkodliwe dla zdrowia. W Polsce wszczepiono 366 niebezpiecznych implantów! Oznacza to, że w grupie potencjalnego ryzyka znajdują się też nasze rodzime celebrytki. Piersi powiększały m.in.: Doda, Mandaryna, Iwona Węgrowska i Agnieszka Szulim. - Doda zawsze kupuje produkty dobrej jakości, a z jej zdrowiem jest wszystko OK - w rozmowie z "Na żywo" powiedział Maciej Mora, menadżer Rabczewskiej. - Ja miałam implanty tak dawno, że już nawet o nich zapomniałam - skomentowała dla "Na żywo" Mandaryna. Nasze gwiazdy zdają się więc nie przejmować zagrożeniem ze strony zdradliwych protez. A jest czym - wypełnione silikonem przemysłowym wkładki mogą pęknąć lub nawet spowodować nowotwór! Do wybuchu dochodzi w przypadku od 1 do 5% kobiet.

Europę zelektryzowała wiadomość o wadliwych implantach silikonowych francuskiej firmy Poly Implant Prothese, które wszczepiono już wielu kobietom, poddającym się operacji powiększenia piersi. Są one wyjątkowo szkodliwe dla zdrowia.

W Polsce wszczepiono 366 niebezpiecznych implantów! Oznacza to, że w grupie potencjalnego ryzyka znajdują się też nasze rodzime celebrytki - piersi powiększały m. in. Doda, Mandaryna, Iwona Węgrowska i Agnieszka Szulim.

Doda zawsze kupuje produkty dobrej jakości, a z jej zdrowiem jest wszystko OK - w rozmowie z "Na żywo" powiedział Maciej Mora, menadżer Rabczewskiej.
Ja miałam implanty tak dawno, że już nawet o nich zapomniałam - skomentowała dla "Na żywo" Mandaryna.

Nasze gwiazdy zdają się więc nie przejmować zagrożeniem ze strony zdradliwych protez. A jest czym - wypełnione silikonem przemysłowym wkładki mogą pęknąć lub nawet spowodować nowotwór! Do wybuchu dochodzi w przypadku od 1 do 5% kobiet.

Agnieszka Szulim

doda, piersi

dedere

 

Zobacz także:

Alicja Węgorzewska - królowa wpadek

One schudły i wylądowały na okładkach magazynów

Polski Playboy ma 20 lat. Najważniejsze sesje w historii