Tyszka nazwał Węgrowską napompowaną lalką z sex shopu?

Kolejny konflikt w show-biznesie.
Tyszka obraził Węgrowską Kolejny konflikt w show-biznesie. "Napompowana silikonem kopia Jennifer Lopez niczym lalka z sex shopu" - tak we wpisie na Facebooku Iwonę Węgrowską określił fotograf Maciej Tyszka. Jeszcze nie opadł kurz po konflikcie projektanta Dawida Wolińskiego z dziennikarką Karoliną Korwin-Piotrowską a kolejną aferę postanowił rozpętać bardzo bliski przyjaciel Wolińskiego, fotograf Marcin Tyszka. W Polsce osoby, które osiągnęły sukces automatycznie dają sobie przyzwolenie na poniżanie innych. Z tego "przywileju" skorzystał Tyszka, który występ Iwony Węgrowskiej na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Polsatu skomentował na swoim profilu na Facebooku: "W tym roku mialem okazje podgladac nasze wielkie telewizyjne Sylwestry - Dwojka-poprawnie- Kaja -jak zwykle swietna ,do tego Grazyna Torbicka- od lat zawsze pelna klasa....co nam zafundowal Polsat w Warszawie?....tego nie da sie opisac ...kicz gonil bazarowa tandete- az wstyd mi bylo za Maryle Rodowicz - ze musiala wystepowac w takim gronie "gwiazd"- oto moi "ulubiency"-napompowana silikonem kopia Jennifer Lopez niczym lalka z sex shopu - swiecaca majtami przez caly wieczor .... jej playbkack show wygladal jak tani wystep w klubie transwestytow-jakis dziwny pan w stroju rybaka z Mazur - lub parkowego ekshibicjonisty- spiewal z potwornym grymasem, jakby sie bardzo meczyl - ktoz to byl???a na deser - najwieksza zenada - zespol disco polo.... myslalem ze te czasy minely....ale jak widac mylilem sie... ktos uwaza , ze gusta Warszawy sa az tak potworne...czy jest z nami faktycznie tak zle? ..." - napisał Tyszka (zachowaliśmy jego oryginalną pisownię - red.). Tyszka wyśmiał też informacje, że Węgrowska za swoje sylwestrowe kreacje zapłaciła 15 tysięcy złotych. Piosenkarka nie pozostała mu dłużna. Na Facebooku odpisała: "Witam wszystkich serdecznie! Jest mi bardzo przykro z tego powodu Marcinie. Myślałam, że masz więcej kultury. Rozumiem, że wolisz mężczyzn i można się nie podobać, ale aż tak krytykować? To spowodowało, że całkowicie zmieniłam zdanie o Tobie. A i jeszcze jedno to że zapłaciłam za materiały tyle, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Widocznie było mnie na to stać. Więc zbędne są Twoje komentarze na ten temat. Mimo wszystko pozdrawiam i czasem warto się zastanowić, przemyśleć, by potem czegoś nie żałować. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Tobie i wszystkim moi Kochani".

Jeszcze nie opadł kurz po konflikcie projektanta Dawida Wolińskiego z dziennikarką Karoliną Korwin-Piotrowską a kolejną aferę postanowił rozpętać bardzo bliski przyjaciel Wolińskiego - fotograf Marcin Tyszka.

W Polsce osoby, które osiągnęły sukces automatycznie dają sobie przyzwolenie na poniżanie innych. Z tego "przywileju" skorzystał Tyszka, który występ Iwony Węgrowskiej na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Polsatu skomentował na swoim profilu na Facebooku:

w tym roku mialem okazje podgladac nasze wielkie telewizyjne Sylwestry- Dwojka-poprawnie- Kaja -jak zwykle swietna ,do tego Grazyna Torbicka- od lat zawsze pelna klasa....
co nam zafundowal Polsat w Warszawie?....tego nie da sie opisac ...kicz gonil bazarowa tandete- az wstyd mi bylo za Maryle Rodowicz - ze musiala wystepowac w takim gronie "gwiazd"
- oto moi "ulubiency"
-napompowana silikonem kopia Jennifer Lopez niczym lalka z sex shopu - swiecaca majtami przez caly wieczor .... jej playbkack show wygladal jak tani wystep w klubie transwestytow
-jakis dziwny pan w stroju rybaka z Mazur - lub parkowego ekshibicjonisty- spiewal z potwornym grymasem, jakby sie bardzo meczyl - ktoz to byl???
a na deser - najwieksza zenada - zespol disco polo.... myslalem ze te czasy minely....ale jak widac mylilem sie... ktos uwaza , ze gusta Warszawy sa az tak potworne...
czy jest z nami faktycznie tak zle? ...

Tyszka wyśmiał też informacje, że Węgrowska za swoje sylwestrowe kreacje zapłaciła 15 tysięcy złotych. Piosenkarka nie pozostała mu dłużna. Na Facebooku napisała:

Witam wszystkich serdecznie! Jest mi bardzo przykro z tego powodu Marcinie. Myślałam, że masz więcej kultury. Rozumiem, że wolisz mężczyzn i można się nie podobać, ale aż tak krytykować? To spowodowało, że całkowicie zmieniłam zdanie o Tobie. A i jeszcze jedno to że zapłaciłam za materiały tyle, to jest tylko i wyłącznie moja sprawa. Widocznie było mnie na to stać. Więc zbędne są Twoje komentarze na ten temat. Mimo wszystko pozdrawiam i czasem warto się zastanowić, przemyśleć, by potem czegoś nie żałować. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Tobie i wszystkim moi Kochani

To był dopiero początek. Węgrowska dodała później kolejny wpis.

(Fot. Facebook)

Tyszka później wyraził swoje zdziwienie całym zamieszaniem. Na Facebooku napisał:

(Screen z Facebook.com)

Mocne - Węgrowska jako napompowana lala z sex shopu i Tyszka jako ten, który woli mężczyzn. Ciekawe jakich jeszcze uprzejmości możemy się spodziewać?

Swoją drogą nie wiemy skąd Tyszka wziął porównanie Węgrowskiej do dmuchanej lalki...

 

 

Rudy

Zobacz także:

Top Wojna, czyli JURORZY PO SOBIE JADĄ

Uciekają z Polski na święta

Wielki Ptak, połączenie nietoperza z Alladynem i spóźniony hipis