46-letnia Młynarska w "Vivie!". Sexy?

Gwiazda telewizji w szczerej rozmowie z Piotrem Najsztubem.
Młynarska na okładce "Vivy!" Gwiazda telewizji w szczerej rozmowie z Piotrem Najsztubem. Na pytanie Piotra Najsztuba o poprawianie swojej urody, Agata Młynarska odpowiedziała w "Vivie!": - Jeżeli dobrze wyglądasz, to nie znaczy, że się odessałeś. Aż ciężko uwierzyć, że Agata Młynarska ma 46 lat. Patrząc na okładkę najnowszej "Vivy!" i sesję zdjęciową gwiazdy, można podejrzewać, że przeszła liczne operacje plastyczne. Podobnego zdania był Piotr Najsztub, który przeprowadził wywiad z Młynarską dla dwutygodnika. Zapytał więc wprost - czy się poprawiała: - Możesz sobie mnie pooglądać - powiedziała Młynarska do Najsztuba. - Kompletnie na tym się nie znam, ale... Gdyby były operacje, to nie powinnaś mieć zmarszczek pod oczyma, a masz - ciągnął temat Najsztub. - Jeżeli dobrze wyglądasz, to nie znaczy, że się odessałeś albo miałeś operację plastyczną - zakończyła wątek Młynarska. Tytuł wywiadu brzmi "Piękna i pożądana. Jak ona to robi?". Piękna jak najbardziej tak, ale pożądana? Redakcja przypadkiem się nie zapędziła?

Aż ciężko uwierzyć, że Agata Młynarska ma 46 lat. Patrząc na okładkę najnowszej "Vivy!" i sesję zdjęciową gwiazdy, można podejrzewać, że przeszła liczne operacje plastyczne.

Podobnego zdania był Piotr Najsztub, który przeprowadził wywiad z Młynarską dla dwutygodnika. Zapytał więc wprost - czy się poprawiała:

Możesz sobie mnie pooglądać - powiedziała Młynarska do Najsztuba.
Kompletnie na tym się nie znam, ale... Gdyby były operacje, to nie powinnaś mieć zmarszczek pod oczyma, a masz - ciągnął temat Najsztub.
Jeżeli dobrze wyglądasz, to nie znaczy, że się odessałaś albo miałaś operację plastyczną - zakończyła wątek Młynarska.

Tytuł wywiadu brzmi "Piękna i pożądana. Jak ona to robi?". Piękna jak najbardziej tak, ale pożądana? Redakcja przypadkiem się nie zapędziła?

Mrock

Zobacz także:

Mieli na sobie 35 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Która prowadząca sylwestrową imprezę wyglądała najlepiej?

Młynarska nakłamała księdzu!