15-letnia aktorka nową muzą projektantów!

Pixiebejbee wypatrzyła w internecie kolejną nastoletnią gwiazdę modelingu. Jest nią 15-letnia aktorka Chloë Moretz, znana z takich produkcji, jak serial ''Gotowe na wszystko''.
15-letnia aktorka muzą projektantów! Jest nią 15-letnia aktorka Chloe Moretz, znana z takich produkcji, jak serial "Gotowe na wszystko" 15-letnia aktorka Chloe Moretz to nowa muza projektantów mody. Już niedługo będzie ona twarzą jednej z kolekcji Diora Ta 15-letnia dziewczyna już niedługo będzie twarzą jednej z kolekcji Diora. To ogromny sukces dla tak młodej dziewczyny. Chloe Moretz rozpoczęła karierę aktorską w wieku 8 lat i ma już na swoim koncie kilka udanych ról. Młoda gwiazda wystąpiła w serialu "Gotowe na wszystko", a także w filmie "Kick-Ass" oraz w międzynarodowym hicie "Pozwól mi wejść". Chloe została zauważona także przez projektantów mody, którzy zachwycają się jej delikatną urodą. Zaledwie 15-letnia gwiazdka ma doczepione długie, sztuczne włosy i pozuje w kreacjach od Miu Miu, Louis Vuittona, Yves Saint Laurent i Christiana Diora. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z sesji Chloe dla magazynu "Jalouse". Aktorka rzeczywiście może się pochwalić bardzo nietuzinkową urodą.

Ta 15-letnia dziewczyna już niedługo będzie twarzą jednej z kolekcji Diora. To ogromny sukces dla tak młodej dziewczyny. Co o nim zadecydowało? Jak pisze Czytelniczka Kotka:

Chloë Moretz rozpoczęła karierę aktorską w wieku 8 lat i ma już na swoim koncie kilka udanych ról. Młoda gwiazda wystąpiła w serialu Gotowe na wszystko, a także w filmie Kick-Ass oraz w międzynarodowym hicie Pozwól mi wejść. Chloë została zauważona także przez projektantów mody, którzy zachwycają się jej delikatną urodą. Zaledwie 15-letnia gwiazdka ma doczepione długie, sztuczne włosy i pozuje w kreacjach od Miu Miu, Louis Vuittona, Yves Saint Laurent i Christiana Diora.

Chloe Moretz

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z sesji Chloë dla magazynu Jalouse. Aktorka rzeczywiście może się pochwalić bardzo nietuzinkową urodą. Czyżby odkryto właśnie nową wielką gwiazdę świata mody? Oceńcie sami!

Chloe Moretz

Chloe Moretz

Kotek dziękuje za informację pixiebejbee :)

Zobacz także:

Co będzie modne w 2012 roku?

Kotek radzi, jak błyszczeć w sylwestrową noc

Wiosenna kolekcja H&M. Zapowiada się świetnie!