18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Pawlicki w OSTRYCH scenach erotycznych

Z Olą Hamkało.
Pawlicki w OSTRYCH scenach erotycznych Z Olą Hamkało Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało już w lutym pojawią się na ekranach kin w filmie "Big Love". Nie zabraknie ostrych scen erotycznych Znany z "Czasu honoru" Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało z "Linii życia" już w lutym pojawią się na ekranach kin w filmie "Big Love". "Big Love" to historia Emilii i starszego od niej Maćka, w którym dziewczyna zakochuje się bez pamięci. Taka wielka miłość oznacza tylko jedno - kłopoty. W filmie o miłości nie mogło oczywiście zabraknąć scen erotycznych. Zresztą przygotowujący się do nich Antoni Pawlicki spędził sporo czasu na siłowni, ćwicząc pod okiem prywatnego trenera, aby jak najlepiej zaprezentować się na ekranie w negliżu. Oglądaliśmy film z przygotowań Pawlickiego do roli. Musimy powiedzieć, że w scenach erotycznych będzie się prezentował naprawdę apetycznie.

Znany z "Czasu honoru" Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało z "Linii życia" już w lutym pojawią się na ekranach kin w filmie "Big Love".

"Big Love" to historia Emilii i starszego od niej Maćka, w którym dziewczyna zakochuje się bez pamięci. Taka wielka miłość oznacza tylko jedno - kłopoty.

W filmie o miłości nie mogło oczywiście zabraknąć scen erotycznych. Zresztą przygotowujący się do nich Antoni Pawlicki spędził sporo czasu na siłowni ćwicząc pod okiem prywatnego trenera, aby jak najlepiej zaprezentować się na ekranie w negliżu.

antoni pawlicki,aleksandra hamkało,big love,sceny erotyczne

Oglądając film z przygotowań Pawlickiego do roli widać, że w scenach erotycznych będzie się prezentował naprawdę apetycznie.

Film pojawi się w kinach 10 lutego. Wybierzecie się?:)

Lou

Zobacz także:

Zobacz, jak Pawlicki przygotowuje się do roli!

Największe ciacha polskiego szołbiznesu

Antek Pawlicki bez koszulki - ale ciacho!

Więcej o:
Komentarze (13)
Pawlicki w OSTRYCH scenach erotycznych
Zaloguj się
 • margott.

  Oceniono 13 razy 11

  Ja pewnie się wybiorę. Mam słabość do Pawlickiego. Chociażby film był głupi, to przynajmniej sobie na niego popatrzę. :D

 • fang_fang

  Oceniono 11 razy 7

  Z zasady nie chodzę na polskie filmy, ale dla tego chyba zrobię wyjątek... Pawlicki to zdecydowanie największe dziś ciacho w biznesie, a do tego jeszcze świetny aktor. Raczej się nie oprę ;)

 • maggimar

  Oceniono 7 razy 5

  zapowiada się dobrze

 • malwinak

  Oceniono 5 razy 3

  Oj ja na pewno się wybiorę!!! Uwielbiam go w każdej roli;)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 0

  Przyzwoite polskie kino skończyło się we wczesnych latach 90. Teraz dobry film to wyjątek, zatem odpuszczę sobie.

 • calineczka34

  Oceniono 3 razy -1

  ta dziewczyna jest podobna do olgi frycz i ma straszna maniere w głosie, raczej nie wroze jej wielkiej kariery

 • antyp0p

  Oceniono 8 razy -4

  Kolejny gniot za ktory placa podatnicy.Kiedy i gdzie ten pan chadzal na silownie?Powinien zlozyc reklamacje.A ta miernota u jego boku zapewne predzej czy pozniej znowu sie rozbierze, zeby zwrocic na siebie uwage.Dno i dwa metry mulu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX