18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Pawlicki w OSTRYCH scenach erotycznych

Z Olą Hamkało.
Pawlicki w OSTRYCH scenach erotycznych Z Olą Hamkało Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało już w lutym pojawią się na ekranach kin w filmie "Big Love". Nie zabraknie ostrych scen erotycznych Znany z "Czasu honoru" Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało z "Linii życia" już w lutym pojawią się na ekranach kin w filmie "Big Love". "Big Love" to historia Emilii i starszego od niej Maćka, w którym dziewczyna zakochuje się bez pamięci. Taka wielka miłość oznacza tylko jedno - kłopoty. W filmie o miłości nie mogło oczywiście zabraknąć scen erotycznych. Zresztą przygotowujący się do nich Antoni Pawlicki spędził sporo czasu na siłowni, ćwicząc pod okiem prywatnego trenera, aby jak najlepiej zaprezentować się na ekranie w negliżu. Oglądaliśmy film z przygotowań Pawlickiego do roli. Musimy powiedzieć, że w scenach erotycznych będzie się prezentował naprawdę apetycznie.

Znany z "Czasu honoru" Antoni Pawlicki i Aleksandra Hamkało z "Linii życia" już w lutym pojawią się na ekranach kin w filmie "Big Love".

"Big Love" to historia Emilii i starszego od niej Maćka, w którym dziewczyna zakochuje się bez pamięci. Taka wielka miłość oznacza tylko jedno - kłopoty.

W filmie o miłości nie mogło oczywiście zabraknąć scen erotycznych. Zresztą przygotowujący się do nich Antoni Pawlicki spędził sporo czasu na siłowni ćwicząc pod okiem prywatnego trenera, aby jak najlepiej zaprezentować się na ekranie w negliżu.

antoni pawlicki,aleksandra hamkało,big love,sceny erotyczne

Oglądając film z przygotowań Pawlickiego do roli widać, że w scenach erotycznych będzie się prezentował naprawdę apetycznie.

Film pojawi się w kinach 10 lutego. Wybierzecie się?:)

Lou

Zobacz także:

Zobacz, jak Pawlicki przygotowuje się do roli!

Największe ciacha polskiego szołbiznesu

Antek Pawlicki bez koszulki - ale ciacho!