Brad Pitt dostał od Angie... WODOSPAD

Nietypowy i ekstrawagancki prezent.
Brad Pitt dostał od Angie... WODOSPAD Nietypowy i ekstrawagancki prezent Angelina Jolie z okazji 48. urodzin podarowała Bradowi Pittowi działkę ziemi. Na terenie parceli znajduje się wodospad Angelina Jolie z okazji 48. urodzin swojego męża chciała dać mu coś wyjątkowego. Wiedząc, jak Brad Pitt bardzo kocha architekturę, uznała, że zainwestuje w ziemię, gdzie będzie mógł wybudować wymarzony dom dla bardzo licznej rodziny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obok ziemi, zakupionej za gigantyczne pieniądze, znajduje się... WODOSPAD. Podekscytowany prezentem aktor planuje przerwać karierę, żeby zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczne schronienie. Sam mówi:"Choć aktorstwo to mój zawód, architektura jest moją pasją.". Ciekawe, co Angie dostanie od Pitta w swoje urodziny?

Angelina Jolie, z okazji 48. urodzin swojego partnera, chciała dać mu coś wyjątkowego. Wiedząc, jak Brad Pitt bardzo kocha architekturę, uznała, że zainwestuje w ziemię, gdzie będzie mógł wybudować wymarzony dom dla bardzo licznej rodziny. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obok ziemi, zakupionej za gigantyczne pieniądze, znajduje się... WODOSPAD.

Podekscytowany prezentem aktor, planuje przerwać karierę, żeby zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczne schronienie.  Sam mówi: "Choć aktorstwo to mój zawód, architektura jest moją pasją.".

Ciekawe, co Angie dostanie od Pitta w swoje urodziny?

?NATIONAL PHOTO GROUP   Brad Pitt and Angelina Jolie take all of their kids Maddox, Pax, Zahara, Shiloh, Knox and Vivienne to Berti Market in New Orleans.   Job: 032011J11  Non-Exclusive Mar. 20th, 2011 New Orleans, LA  NPG.com

ralph

Zobacz także:

NAJSEKSOWNIEJSZE kobiety wszech czasów

Angelina Jolie coraz chudsza. Najświeższe zdjęcia!

Angelina Jolie - noże, narkotyki i pocałunki z bratem