Maja Frykowska: Znalazłam Jezusa Chrystusa. Będzie hicior! WIDEO

Takie Mai nie znaliście.
Maja Frykowska: Znalazłam Chrystusa Takie Mai nie znaliście Maja Frykowska wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Twierdzi, że odnalazł Jezusa Chrystusa Wszyscy wiemy, jak Maja Frykowska zaczynała karierę. Nie chcemy być wredni, więc nie będziemy wypominać wanny, gdzie czaił się szatan. Teraz Frykowska wraca zupełnie odmieniona. Wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego i nagrała głębokie przemówienie, w którym opowiada o swoim spotkaniu z Jezusem Chrystusem. Frykowska mówi: - Jest to prawdziwy cud, bo nagle odnalazłam swoją drogę i nie chcę już iść żadną inną. Do grzecznych dziewczynek nie należałam nigdy i do momentu kiedy nie poznałam Jezusa Chrystusa w moim życiu naprawdę działy się różne rzeczy. Niekoniecznie te dobre. Był taki moment, kiedy zaczęłam szukać samej siebie a znalazłam Jezusa Chrystusa. (...) Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca i od tego momentu moje stare życie umarło i zaczęło się nowe. W tle widać kwiatki i skaczącego pieska. Podczas wywodu Frykowskiej gra uspokajająca muzyka. Jesteśmy pewni - będzie hicior.

Wszyscy wiemy, jak Maja Frykowska zaczynała karierę. Nie chcemy być wredni, więc nie będziemy wypominać wanny, gdzie czaił się szatan. Teraz Frykowska wraca zupełnie odmieniona. Wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego i nagrała głębokie przemówienie, w którym opowiada o swoim spotkaniu z Jezusem Chrystusem. Frykowska mówi:

Jest to prawdziwy cud, bo nagle odnalazłam swoją drogę i nie chcę już iść żadną inną. Do grzecznych dziewczynek nie należałam nigdy i do momentu kiedy nie poznałam Jezusa Chrystusa, w moim życiu naprawdę działy się różne rzeczy. Niekoniecznie te dobre. Był taki moment kiedy zaczęłam szukać samej siebie a znalazłam Jezusa Chrystusa. (...) Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca i od tego momentu moje stare życie umarło i zaczęło się nowe.

W tle widać kwiatki i skaczącego pieska. Podczas wywodu Frykowskiej gra uspokajająca muzyka. Jesteśmy pewni - będzie hicior.

Czy Frykowska Was przekonała?

Kwiatuszeq

Zobacz także:

Największe przełomy w historii polskiego show-biznesu

One przyznały się do poprawiania urody

Stylomierz - oceniamy stylizację Mai Frykowskiej

Więcej o:
Komentarze (132)
Maja Frykowska: Znalazłam Jezusa Chrystusa. Będzie hicior! WIDEO
Zaloguj się
 • bronekok

  Oceniono 5 razy 5

  Nabijanie się radkacji plotka z jej swiadectwa uważam za oburzające. Zajrzeliście do jej serca, duszy? Wiecie, że to ściema? Jak możecie tak postępować? A dla ogo w końcu jest nawrócenie . o którym mówił Jezus? Dla grzeszników czy dla pobożnych? Jesli to jest nieszczere to jej problem, ze wykorzystuje wiarę do lansowania się. Ale zakładanie z góry, żw to udawanie uważam za chamstwo. I co pozculiscie się lepsi? Fajnie jkjest się porównywac z kimś i mysleć o sobie "jestem lepszy o tej oisoby?" Wstydźcie się!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 4

  Ona jest tak wiarygodna, jak Lehman Brothers lub greccy ministrowie finansów.

 • ech

  Oceniono 6 razy 4

  Jakiś czas temu w "Twoim Stylu" był artykuł o sektach polujących na celebrytów.... i mamy pierwsze publiczne efekty.

 • ocelotelo

  Oceniono 3 razy 3

  „ich grzechów i nieprawości nie wspomnę więcej” (List do Hebrajczyków 10,17)

 • ocelotelo

  Oceniono 3 razy 3

  "Jak daleko jest wschód od zachodu, Tak oddalił od nas występki nasze." (Psalm 103,12)

 • ocelotelo

  Oceniono 3 razy 3

  "Chodźcie więc, a będziemy się prawować - mówi Pan! Choć wasze grzechy będą czerwone jak szkarłat, jak śnieg zbieleją; choć będą czerwone jak purpura, staną się białe jak wełna." (Księga Izajasza 1,18)

 • obrain

  Oceniono 3 razy 3

  mam nadzieje ze po tej przemianie nie wypruje sobie silikonow..(?)

 • sansa

  Oceniono 11 razy 3

  Nie oceniam, bo kwestia nawrócenia jest indywidualną sprawą. Ale piesek, który defekuje za ławką w trakcie transcendentnych wywodów, nie ma sobie równego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX