Maja Frykowska: Znalazłam Jezusa Chrystusa. Będzie hicior! WIDEO

Takie Mai nie znaliście.
Maja Frykowska: Znalazłam Chrystusa Takie Mai nie znaliście Maja Frykowska wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Twierdzi, że odnalazł Jezusa Chrystusa Wszyscy wiemy, jak Maja Frykowska zaczynała karierę. Nie chcemy być wredni, więc nie będziemy wypominać wanny, gdzie czaił się szatan. Teraz Frykowska wraca zupełnie odmieniona. Wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego i nagrała głębokie przemówienie, w którym opowiada o swoim spotkaniu z Jezusem Chrystusem. Frykowska mówi: - Jest to prawdziwy cud, bo nagle odnalazłam swoją drogę i nie chcę już iść żadną inną. Do grzecznych dziewczynek nie należałam nigdy i do momentu kiedy nie poznałam Jezusa Chrystusa w moim życiu naprawdę działy się różne rzeczy. Niekoniecznie te dobre. Był taki moment, kiedy zaczęłam szukać samej siebie a znalazłam Jezusa Chrystusa. (...) Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca i od tego momentu moje stare życie umarło i zaczęło się nowe. W tle widać kwiatki i skaczącego pieska. Podczas wywodu Frykowskiej gra uspokajająca muzyka. Jesteśmy pewni - będzie hicior.

Wszyscy wiemy, jak Maja Frykowska zaczynała karierę. Nie chcemy być wredni, więc nie będziemy wypominać wanny, gdzie czaił się szatan. Teraz Frykowska wraca zupełnie odmieniona. Wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego i nagrała głębokie przemówienie, w którym opowiada o swoim spotkaniu z Jezusem Chrystusem. Frykowska mówi:

Jest to prawdziwy cud, bo nagle odnalazłam swoją drogę i nie chcę już iść żadną inną. Do grzecznych dziewczynek nie należałam nigdy i do momentu kiedy nie poznałam Jezusa Chrystusa, w moim życiu naprawdę działy się różne rzeczy. Niekoniecznie te dobre. Był taki moment kiedy zaczęłam szukać samej siebie a znalazłam Jezusa Chrystusa. (...) Przyjęłam Jezusa Chrystusa do swojego serca i od tego momentu moje stare życie umarło i zaczęło się nowe.

W tle widać kwiatki i skaczącego pieska. Podczas wywodu Frykowskiej gra uspokajająca muzyka. Jesteśmy pewni - będzie hicior.

Czy Frykowska Was przekonała?

Kwiatuszeq

Zobacz także:

Największe przełomy w historii polskiego show-biznesu

One przyznały się do poprawiania urody

Stylomierz - oceniamy stylizację Mai Frykowskiej