Beyonce jednak nie urodziła!

Dementujemy plotki.
Beyonce jednak nie urodziła! Dementujemy plotki. Plotki o dziecku Beyonce i Jaya-Z w ostatnich dniach zalały internet, jednak jak donosi portal people.com gwiazda wcale nie urodziła. Plotki o dziecku Beyonce i Jaya-Z w ostatnich dniach zalały internet, jednak jak donosi portal people.com gwiazda wcale nie urodziła. Beyonce i Jay-Z zjedli sylwestrową kolację w jednej z małych restauracji na Brooklynie. Gwiazda i jej mąż zajadali smażonego kurczaka i ostrygi, a piosenkarka podobno wyglądała zjawiskowo. - Wyglądała fantastycznie. Miała na sobie bardzo wysokie obcasy, co robiło wrażenie, biorąc pod uwagę jak duży ma brzuch! - mówił jeden z gości restauracji, który widział Beyonce i Jaya-Z podczas sylwestrowej kolacji. - Zdecydowanie była wtedy w ciąży - twierdził. Według krążących w sieci informacji, Beyonce miała urodzić córeczkę Tianę-May Carter dokładnie dzień przed sylwestrem. Możliwe, że piosenkarka i raper mają idealnych sobowtórów, jednak bardziej prawdopodobne jest to, że Beyonce jeszcze nie urodziła.

Plotki o dziecku Beyonce i Jaya-Z w ostatnich dniach zalały internet, jednak jak donosi portal people.com gwiazda wcale nie urodziła.

Beyonce i Jay-Z zjedli sylwestrową kolację w jednej z małych restauracji na Brooklynie. Gwiazda i jej mąż zajadali smażonego kurczaka i ostrygi, a piosenkarka podobno wyglądała zjawiskowo.

Wyglądała fantastycznie. Miała na sobie bardzo wysokie obcasy, co robiło wrażenie, biorąc pod uwagę jak duży ma brzuch! - mówił jeden z gości restauracji, który widział Beyonce i Jaya-Z podczas sylwestrowej kolacji. - Zdecydowanie była wtedy w ciąży.

Według krążących w sieci informacji, Beyonce miała urodzić córeczkę Tianę-May Carter dokładnie dzień przed sylwestrem.

Możliwe, że piosenkarka i raper mają idealnych sobowtórów, jednak bardziej prawdopodobne jest to, że Beyonce jeszcze nie urodziła.

 

NEW YORK CITY - DECEMBER 21: Beyonce seen Shopping at Curve in Soho on December 21, 2011 in New York City, New York. (Photos by Josiah Kamau/BuzzFoto.com)  Buzz Foto LLC . . . . . . *** Local Caption *** Beyonce

Lou

Zobacz także:

Beyonce tańczy z ciążowym brzuszkiem. WIDEO

Beyonce ma kłopot. Jay-Z odstrasza ją zapachem

Beyonce będzie miała córeczkę

Więcej o:
Komentarze (18)
Beyonce jednak nie urodziła!
Zaloguj się
 • sensacja

  Oceniono 9 razy 3

  Kto widział jej zapadający się ciążowy brzuch w czasie występu w australijskiej telewizji, ten nie wierzy w jej ciążę. Surogatka pewnie narobiła fałszywego alarmu i Beyonce biegiem leciała do szpitala. Alarm odwołano, więc spokojnie założyła szpile i poszła na ostrygi z kurczakiem.

 • softy_girl

  Oceniono 2 razy 2

  jej dziecko jej sprawa, ale coś czuje, że rodzi się nam kolejna mama celebrytka chodząca po telewizjach i opowiadająca o macieżyństwie i porodzie. nagle wszystkie chcą być ekspertkami. c ;

 • saba20

  Oceniono 6 razy 2

  Czy już nie skończycie z Tą Beyonce ?!

 • niewygrzana

  Oceniono 5 razy 1

  A mnie fascynuje to, jak szybko internauci łykają każdą bzdurę :) Wystarczyło jedno kiepskie nagranie (pewnie po prostu zmontowane), by teraz pod każdym artykułem o Beyonce znajdować posty o tym, że przecież ma poduszkę pod ubraniem :) Ludziska, łykacie każdą bzdurę jak świnia obierki, to aż urocze. Przyznam szczerze, że czytam komentarze pod artykułami o ciąży Beyonce właściwie tylko po to, by liczyć, ilu naiwnych powtarza absurdalną plotkę o poduszce :)

 • pleasant_swirl

  0

  Bo ona nie jest w ciąży. Nie mogłaby poświęcić swojego ciała na ciąże, w tym wieku, rozkloszowałaby się na prawo i lewo. Byłaby pulchniejsza po twarzy,a tego nie widać, nogi tak samo przy takiej figurze by się powiększyły a tu tylko brzuszek w przód.. :/ heh robi z ludzi pajaców. Zapewne za parę lat ujawni się surogatka z gorącym niusem za kupę kasy :)

 • stachun

  0

  I jeszcze coś dodam. Beyonce miała z mężem ciągłe kłótnie bo on chciał dziecka a ona zdecydowanie nie! Otwarcie to mówiła! Mieli jakiś poważniejszy kryzys z tego powodu. I ta niby ciąża znienacka, tak jakoś sztucznie to wygląda, bez przekonania, prawdziwej radości.... jak kiepskie widowisko. Może zgodziła się na dziecko pod warunkiem, że to nie ona je urodzi.

 • stachun

  0

  Za dużo tu krętactw i tajemnic.Raz brzuch jest, raz do nie ma, najpierw większy (na pokaz na gali), potem mniejszy, poród był, nie było.....

 • stachun

  0

  A najbardziej prawdopodobne jest, że wcale nie jest w ciąży. Czekają aż im się ...hm.. zrealizuje zamówienie, więc nie mogą być pewni dnia ani godziny.

 • mazaga

  0

  W wywiadzie mówiła, że ma termin na luty, więc jeszcze daleko do porodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX