Beyonce jednak nie urodziła!

Dementujemy plotki.
Beyonce jednak nie urodziła! Dementujemy plotki. Plotki o dziecku Beyonce i Jaya-Z w ostatnich dniach zalały internet, jednak jak donosi portal people.com gwiazda wcale nie urodziła. Plotki o dziecku Beyonce i Jaya-Z w ostatnich dniach zalały internet, jednak jak donosi portal people.com gwiazda wcale nie urodziła. Beyonce i Jay-Z zjedli sylwestrową kolację w jednej z małych restauracji na Brooklynie. Gwiazda i jej mąż zajadali smażonego kurczaka i ostrygi, a piosenkarka podobno wyglądała zjawiskowo. - Wyglądała fantastycznie. Miała na sobie bardzo wysokie obcasy, co robiło wrażenie, biorąc pod uwagę jak duży ma brzuch! - mówił jeden z gości restauracji, który widział Beyonce i Jaya-Z podczas sylwestrowej kolacji. - Zdecydowanie była wtedy w ciąży - twierdził. Według krążących w sieci informacji, Beyonce miała urodzić córeczkę Tianę-May Carter dokładnie dzień przed sylwestrem. Możliwe, że piosenkarka i raper mają idealnych sobowtórów, jednak bardziej prawdopodobne jest to, że Beyonce jeszcze nie urodziła.

Plotki o dziecku Beyonce i Jaya-Z w ostatnich dniach zalały internet, jednak jak donosi portal people.com gwiazda wcale nie urodziła.

Beyonce i Jay-Z zjedli sylwestrową kolację w jednej z małych restauracji na Brooklynie. Gwiazda i jej mąż zajadali smażonego kurczaka i ostrygi, a piosenkarka podobno wyglądała zjawiskowo.

Wyglądała fantastycznie. Miała na sobie bardzo wysokie obcasy, co robiło wrażenie, biorąc pod uwagę jak duży ma brzuch! - mówił jeden z gości restauracji, który widział Beyonce i Jaya-Z podczas sylwestrowej kolacji. - Zdecydowanie była wtedy w ciąży.

Według krążących w sieci informacji, Beyonce miała urodzić córeczkę Tianę-May Carter dokładnie dzień przed sylwestrem.

Możliwe, że piosenkarka i raper mają idealnych sobowtórów, jednak bardziej prawdopodobne jest to, że Beyonce jeszcze nie urodziła.

 

NEW YORK CITY - DECEMBER 21: Beyonce seen Shopping at Curve in Soho on December 21, 2011 in New York City, New York.  (Photos by Josiah Kamau/BuzzFoto.com)    Buzz Foto LLC  .  .  .  .  .  . *** Local Caption *** Beyonce

Lou

Zobacz także:

Beyonce tańczy z ciążowym brzuszkiem. WIDEO

Beyonce ma kłopot. Jay-Z odstrasza ją zapachem

Beyonce będzie miała córeczkę