Korwin-Piotrowska: Wodzianka ma wodę zamiast mózgu

Dziennikarka ma kolejną osobę na czarnej liście.

Karolina Korwin-Piotrowska robi się ostatnio coraz ostrzejsza. Dziennikarka bezlitośnie jedzie po wszystkich. Na jej czarną listę trafiła kolejna osoba - Dominika Wodzianka. W wywiadzie dla newsweek.pl Korwin-Piotrowska bezlitośnie podsumowała naszą nową celebrytkę.

Jednorazowy wykwit naszego show-biznesu. Nowa wersja Frytki, Jolanty Rutowicz albo "polskiej Angeliny", czyli kolejna niezbyt mądra, za to wyględna i wygadana dziewoja, która ma parcie na szkło - mówi o Wodziance Korwin-Piotrowska. (...) Jest z pokolenia, które na dobranoc oglądały bzykających się w wannie Frytkę i Kena w "Big Brotherze". (...) I taka jest "Wodzianka", która roznosi wodę w programie "Kuba Wojewódzki". Moim zdaniem ma też wodę zamiast mózgu. Jest przy tym mniej lub bardziej ubrana. Poza tym pocałowała Nergala. (...) Ona niewiele umie, źle mówi, ale jest bezczelna i wyględna, a ludzie czasem lubią popatrzeć. Coraz więcej jest dziewczyn, które chcą tylko i wyłącznie zaistnieć. Mogą być pogodynką, hostessą albo kretynką podającą wodę w telewizji.

Jak myślicie, czy doczekamy się "wodziankowego odwetu"?

Rudy

Zobacz także:

One mają rozmiar XXL i szczupłych partnerów

Wielkie(?) powroty artystów

Te gwiazdy bardzo schudły. Czy jeszcze są seksowne?

Więcej o:
Komentarze (61)
Korwin-Piotrowska: Wodzianka ma wodę zamiast mózgu
Zaloguj się
 • laska3

  Oceniono 12 razy 12

  Trudno się tu z Karoliną nie zgodzić. Pomyślcie, co głupszego można robić w TV niż przynosić wodę? Toż to totalne popychle jest! A jednak wodzianka pojawia się w necie, ktoś ją o coś pyta, zaczyna istnieć publicznie. Tylko po co? Biedny szoł biznes już przeżuł sporo postaci, które nie wniosły do niego absolutnie nic poza swoją pustotą.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 8

  Piotrowska Ameryki nie odkryła. Wodzianka musi uważać, bo jak się stuknie w posępny czerep, to ją echo zabije.

 • kloceklego

  Oceniono 8 razy 8

  "Jak myślicie, czy doczekamy się "wodziankowego odwetu"?" - tak, jutro w całym kraju intensywne opady deszczu

 • ju2

  Oceniono 10 razy 8

  tak, tak wodzianka zaraz odpowie ze KKP zazdrości bo nie jest młoda, piękna i Nergal jej nie lubi, cóż...

 • yena

  Oceniono 8 razy 6

  wodzianka - kretynka do potęgi i uroda pudla pokojowego.

 • rybapogrecku

  Oceniono 5 razy 5

  Przyznam pani Korwin-Piotrowskiej rację. Wojewódzki myśli, że dzięki niej jego program będzie oglądany, tymczasem ja osobiście nie mam ochoty oglądać jakiejś tam pustej wodzianki, która nawet nie potrafi się wypowiadać i jak już to robi, to mam wrażenie że godo jak Mandaryna, tak jak chłop ze wsi, a nie jak dziewczyna. Czym ona chce zabłysnąć? Golizną i całowaniem sławnych osób?

 • mam_kaktusa

  Oceniono 13 razy 5

  Prawda to. Irytujący jest tylko sposób, w jaki Korwin- Piotrowska swoją krytykę podaje. Bo nic odkrywczego nie mówi, ale takim tonem, jakby właśnie odkryła DNA, albo przynajmniej insulinę.

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy 5

  W ogole gdzie jest sens aby zatrudniac kogos do noszenia wody? Co to ma byc? Wystarczy postawic na stole dzbanek z woda.

 • opetany

  Oceniono 4 razy 4

  No i ma rację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX