Mucha opowiada o wydłużaniu i pogrubianiu rzęs

Poznaj sposób Anny Muchy na piękne rzęsy.
Mucha wydłuża i pogrubia Poznaj sposób Anny Muchy na piękne rzęsy. Anna Mucha na blogu: "Mam absolutnego hopla na punkcie kolorowych kosmetyków. Kocham się w cieniach, szminkach, kredkach i innych make up'owych błyskotkach. Anna Mucha na dobre (i na złe) wkręciła się w pisanie bloga. Informuje nas o ważnych i mniej ważnych wydarzeniach. Ostatnio recenzowała książki czy polecała filmy. Ale jak sama wyznała (zresztą, na blogu właśnie), nie samymi książkami człowiek żyje. Mucha ma wielką słabość do kosmetyków. Szminki czy cienie do powiek to rzeczy, których sobie nigdy nie odmawia. Pod choinką znalazła jednak coś, czego jeszcze w swojej kosmetyczce nie miała. Na stronie jej blogu czytamy: "Jutro Sylwester i jutro będę miała dla Was niespodziankę, której, jak sądzę, po mnie się nie spodziewacie ;) a tymczasem - otwieram worek z prezentami od Mikołaja i ... nie wiecie o mnie jednego - że mam ABSOLUTNEGO hopla na punkcie kolorowych kosmetyków. KOCHAM się w cieniach, szminkach, kredkach i innych make up'owych błyskotkach ... UWIELBIAM!!! I Mikołaj o tym wie :) Ale ponieważ mam już chyba wszystko i ciągle kupuje nowe, to kupienie mi czegoś nowego jest wyzwaniem. ale się udało :)

Anna Mucha na dobre (i na złe) wkręciła się w pisanie bloga. Informuje nas o ważnych i mniej ważnych wydarzeniach. Ostatnio recenzowała książki czy polecała filmy. Ale jak sama wyznała (zresztą, na blogu właśnie), nie samymi książkami człowiek żyje.

Mucha ma wielką słabość do kosmetyków. Szminki czy cienie do powiek to rzeczy, których sobie nigdy nie odmawia. Pod choinką znalazła jednak coś, czego jeszcze w swojej kosmetyczce nie miała. Na stronie anna-mucha.bloog.pl czytamy:

jutro Sylwester i jutro będę miała dla Was niespodziankę, której, jak sądze po mnie sie nie spodziewacie ;) a tymczasem - otwieram worek z prezentami od Mikołaja i ... nie wiecie o mnie jednego - ze mam ABSOLUTNEGO hopla na punkcie kolorowych kosmetyków. KOCHAM się w cieniach, szminkach, kredkach i innych make'powych błyskotkach ... UWIELBIAM !!! i Mikołaj o tym wie :) ale ponieważ mam już chyba wszystko i ciągle kupuje nowe, to kupienie mi czegoś nowego jest wyzwaniem. ale sie udalo :)

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Buka

Zobacz także:

Wszystkie najpiękniejsze biusty polskiego show-biznesu

Mucha wyskakuje z lodówki. To DESPERACJA? Boi się zniknąć?!

Mucha, Urbańska i Szapołowska to najgorsze aktorki według "Filmu"

Więcej o:
Komentarze (19)
Mucha opowiada o wydłużaniu i pogrubianiu rzęs
Zaloguj się
 • kloceklego

  Oceniono 9 razy 7

  zajebiście. niech kiedyś zrobi videorelację z wycierania dupy po uwolnieniu orki.

 • sensacja

  Oceniono 7 razy 7

  Musi mieć cały worek kolorowych kosmetyków, ponieważ bez nich wygląda nijako. To mała, krótkoszyja, wielkocycata, przysadzista, przaśna dziewucha. Po ulicach chodzą tysiące piękniejszych i zgrabniejszych, które nie pchają się na szkło, tylko kończą studia i robią coś pożytecznego z swoim życiem.

 • jkjk

  Oceniono 6 razy 6

  Nie potrafię tego zrozumieć dlaczego osoba która wypina dupę w gazecie, gada o dupie Maryni i której aktorstwo jest do dupy, uznawana jest w Polsce za gwiazdę, ja tego nie ogarniam.

 • noni

  Oceniono 6 razy 6

  Ania robi sie niepokojąco podobna do Jolki Rutowicz...

 • plepla

  Oceniono 5 razy 5

  Wszędzie pełno Muchy.Czy ona nie powinna sie dzieckiem zajmować?

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy 5

  To jest przegiecie paly zeby kopiowac strony bloga Muchy i wklejac w strony Plotka. Ta panienka jest nikim i nikim pozostanie, miala swoje 5 minut o 5 minut za dlugie i basta.

 • gze

  Oceniono 5 razy 3

  no dobra, a dobry ten tusz? ktos wie?

 • dodosdontquack

  Oceniono 4 razy 2

  teraz juz wszytko bedzie miala sztuczne, podoczepiane, wypchane lub pozaciskane. obrzydlistwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX