Mucha opowiada o wydłużaniu i pogrubianiu rzęs

Poznaj sposób Anny Muchy na piękne rzęsy.
Mucha wydłuża i pogrubia Poznaj sposób Anny Muchy na piękne rzęsy. Anna Mucha na blogu: "Mam absolutnego hopla na punkcie kolorowych kosmetyków. Kocham się w cieniach, szminkach, kredkach i innych make up'owych błyskotkach. Anna Mucha na dobre (i na złe) wkręciła się w pisanie bloga. Informuje nas o ważnych i mniej ważnych wydarzeniach. Ostatnio recenzowała książki czy polecała filmy. Ale jak sama wyznała (zresztą, na blogu właśnie), nie samymi książkami człowiek żyje. Mucha ma wielką słabość do kosmetyków. Szminki czy cienie do powiek to rzeczy, których sobie nigdy nie odmawia. Pod choinką znalazła jednak coś, czego jeszcze w swojej kosmetyczce nie miała. Na stronie jej blogu czytamy: "Jutro Sylwester i jutro będę miała dla Was niespodziankę, której, jak sądzę, po mnie się nie spodziewacie ;) a tymczasem - otwieram worek z prezentami od Mikołaja i ... nie wiecie o mnie jednego - że mam ABSOLUTNEGO hopla na punkcie kolorowych kosmetyków. KOCHAM się w cieniach, szminkach, kredkach i innych make up'owych błyskotkach ... UWIELBIAM!!! I Mikołaj o tym wie :) Ale ponieważ mam już chyba wszystko i ciągle kupuje nowe, to kupienie mi czegoś nowego jest wyzwaniem. ale się udało :)

Anna Mucha na dobre (i na złe) wkręciła się w pisanie bloga. Informuje nas o ważnych i mniej ważnych wydarzeniach. Ostatnio recenzowała książki czy polecała filmy. Ale jak sama wyznała (zresztą, na blogu właśnie), nie samymi książkami człowiek żyje.

Mucha ma wielką słabość do kosmetyków. Szminki czy cienie do powiek to rzeczy, których sobie nigdy nie odmawia. Pod choinką znalazła jednak coś, czego jeszcze w swojej kosmetyczce nie miała. Na stronie anna-mucha.bloog.pl czytamy:

jutro Sylwester i jutro będę miała dla Was niespodziankę, której, jak sądze po mnie sie nie spodziewacie ;) a tymczasem - otwieram worek z prezentami od Mikołaja i ... nie wiecie o mnie jednego - ze mam ABSOLUTNEGO hopla na punkcie kolorowych kosmetyków. KOCHAM się w cieniach, szminkach, kredkach i innych make'powych błyskotkach ... UWIELBIAM !!! i Mikołaj o tym wie :) ale ponieważ mam już chyba wszystko i ciągle kupuje nowe, to kupienie mi czegoś nowego jest wyzwaniem. ale sie udalo :)

(Screen z anna-mucha.bloog.pl)

Buka

Zobacz także:

Wszystkie najpiękniejsze biusty polskiego show-biznesu

Mucha wyskakuje z lodówki. To DESPERACJA? Boi się zniknąć?!

Mucha, Urbańska i Szapołowska to najgorsze aktorki według "Filmu"