Najdroższy sylwester świata!

Luksusowy koniec roku.
Najdroższy sylwester świata Luksusowy koniec roku dla Romana Abramowicza. Rosyjski miliarder Roman Abramowicz, uwielbia się bawić z przepychem. Na jego imprezie sylwestrowej, specjalnie dla niego wystąpił zespół Red Hot Chili Peppers. Jeden z najbogatszych ludzi na świecie, rosyjski miliarder Roman Abramowicz, uwielbia się bawić z przepychem. O jego imprezach sylwestrowych krążą legendy. Szampan leje się strumieniami, wśród gości jest zawsze mnóstwo znanych osób, a rozrywkę zapewniają najlepsi wykonawcy. Nie inaczej było w 2011 roku. Abramowicz po raz trzeci zorganizował sylwestra w swojej posiadłości na Wyspie Saint-Barthelemy, którą kupił w 2009 roku za 300 milionów złotych (po przeliczeniu). Miliarder nie szczędził środków na imprezę. Jak donosi brytyjski dziennik "DailyMail", przyjęcie dla 400 osób kosztowało go 30 milionów złotych. Dla Rosjanina taka suma to błahostka - w końcu jego majątek jest szacowany na 48 miliardów złotych! Wśród gości znaleźli się: Martha Stewart, aktorka Melissa George i jej partner, producent muzyczny Russell Simmons, twórca "Gwiezdnych Wojen" George Lucas i najprawdopodobniej spędzający wakacje na wyspie projektant Marc Jacobs, Jon Bon Jovi oraz współzałożyciel firmy Microsoft Paul Allen. Nie zabrakło oczywiście występu gwiazdy - w tym roku zagrał zespół Red Hot Chilli Peppers. W poprzednich latach goście mogli podziwiać występy m.in. Beyonce, Black Eyed Peas, Prince'a czy Gwen Stefani. W menu znalazła się kuchnia rosyjska, kawior, owoce morza, wiele przekąsek oraz owoce. Nie zabrakło oczywiście wódki oraz najlepszych szampanów: Cristal, Ruinart i Louis Roeder. Abramowicz spędza na Wyspie dużo czasu w towarzystwie swojej partnerki, modelki Darii Żukowej oraz 2-letniego syna Aarona.

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie, rosyjski miliarder Roman Abramowicz, uwielbia się bawić z przepychem. O jego imprezach sylwestrowych krążą legendy. Szampan leje się strumieniami, wśród gości jest zawsze mnóstwo znanych osób, a rozrywkę zapewniają najlepsi wykonawcy. Nie inaczej było w 2011 roku. Abramowicz po raz trzeci zorganizował sylwestra w swojej posiadłości na Wyspie Saint-Barthelemy, którą kupił w 2009 roku za 300 milionów złotych (po przeliczeniu).

Miliarder nie szczędził środków na imprezę. Jak donosi brytyjski dziennik DailyMail, przyjęcie dla 400 osób kosztowało go 30 milionów złotych. Dla Rosjanina taka suma to błahostka - w końcu jego majątek jest szacowany na 48 miliardów złotych!

ROman Abramovich/Forum

Wśród gości znaleźli się: Martha Stewart, aktorka Melissa George i jej partner, producent muzyczny Russell Simmons, twórca "Gwiezdnych Wojen" George Lucas i najprawdopodobniej spędzający wakacje na wyspie projektant Marc Jacobs, Jon Bon Jovi oraz współzałożyciel firmy Microsoft Paul Allen. Nie zabrakło oczywiście występu gwiazdy - w tym roku zagrał zespół Red Hot Chilli Peppers. W poprzednich latach goście mogli podziwiać występy m.in. Beyonce, Black Eyed Peas, Prince'a czy Gwen Stefani.

W menu znalazła się kuchnia rosyjska, kawior, owoce morza, wiele przekąsek oraz owoce. Nie zabrakło oczywiście wódki oraz najlepszych szampanów: Cristal, Ruinart i Louis Roeder.

Abramowicz spędza na Wyspie dużo czasu w towarzystwie swojej partnerki, modelki Darii Żukowej oraz 2-letniego syna Aarona.

Roman Abramowicz, Daria Żukowa

Jak Wam się podoba taki sylwester?

Ena

Zobacz także:

Roman Abramovich na plaży. Galeria

Jak sobie radzą i kim są dzieci najbogatszych Polaków

NAJLEPSZE zdjęcia paparazzi 2011