Tak wygląda Skrzynecka 6 tygodni po porodzie!

Jest w świetnej formie.

Świeżo upieczona mama była gościem weekendowego wydania "Dzień dobry TVN". Trzeba przyznać, że aktorka prezentowała się kwitnąco. Przyciemniła kolor włosów i troszkę schudła. Wygląda na bardzo szczęśliwą. 23 listopada urodziła córeczkę Alikię Ilię. Dziewczynka jest wcześniakiem, więc musiała dłużej zostać w szpitalu. Ale przed świętami Katarzyna Skrzynecka i Alikia były już w domu. W programie TVN opowiadała, jak zmieniło się jej życie.

Dzisiaj pierwszy dzień na wolności od listopada, od urodzenia córeczki. Oczywiście się śmieję, że na wolności - to jest najpiękniejszy czas. Myślę, że każda mama, każda kobieta w takim momencie swojego życia to potwierdza, że to jest fenomen, którego się nie da porównać z żadną inną radością, kiedy po raz pierwszy w życiu się mówi: "dzień dobry, córeczko", "dzień dobry, syneczku" - powiedziała w "Dzień dobry TVN".

Katarzyna Skrzynecka, dzień dobry TVN

Aktorka i jej mąż, Marcin Łopucki, długo starali się o dziecko. Nareszcie się udało. Skrzynecka nigdy nie traciła nadziei.

Ja zawsze uważam, że jeżeli ma się marzenia, szczególnie jeżeli to są marzenia takie pozytywne, rodzinne i tak naprawdę niewymagające jakichś niespełnionych zadań i nie niemożliwych do spełnienia rzeczy, tylko takie, wydawałoby się proste, ale najważniejsze na świecie - żeby mieć rodzinę, żeby móc mieć dzieci, móc być mamą. Nie wolno w dążeniu do tych marzeń się poddawać, nawet jeżeli to się kilka razy wcześniej nie udaje, warto walczyć i to na pewno mogę powiedzieć wszystkim paniom - że o takie marzenie warto naprawdę walczyć, na nie czekać i jest to najpiękniejsza nagroda w życiu.

Rodzicom gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Ena

Zobacz także:

Katarzyna Skrzynecka - jej droga do szczęścia

Mąż Skrzyneckiej został gwiazdą telewizji

Która gwiazda zwyciężyła w rankingu "Najbardziej Medialnej Ciąży"?

Więcej o:
Komentarze (10)
Tak wygląda Skrzynecka 6 tygodni po porodzie!
Zaloguj się
 • aelgoog

  Oceniono 8 razy 8

  Bardzo motywujące słowa! Super że jej się udało!

 • piripiri

  Oceniono 4 razy 4

  przepraszam, może mi ktoś wytłumaczyć, coż to za imiona dziecię dostało?? ;-) ale tak poza tym - serdeczne gratulacje, fajnie, że się udało :-) nie ma to jak widok szcześliwej, spełnionej kobiety :-)

 • kruczek

  Oceniono 8 razy 4

  ...a mnie Kasia zawsze się podobała.Jest bardzo piękną kobietą ...

 • czarnygosi_ek

  Oceniono 10 razy 4

  Gratulacje Kasiu dla Ciebie i Twojego męża a córeczce dużo zdrówka :) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

 • tyska81

  Oceniono 3 razy 1

  Gratulacje Kasiu dla Ciebie i Twojego męża a córeczce dużo zdrówka :) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)

 • marcelito

  Oceniono 15 razy -1

  TVN powinien u siebie żłobek z przedszkolem otworzyć. Te ich wszystkie przygłupie celebrytki, które zaszły w ciążę żeby się polansować z brzuchem, miałyby gdzie przechowywać swoje bachory w czasie latania po różnych programach. Te wszystkie Mołki, Muchy, Skrzyneckie i inne, nazbierało się tego w ostatnim roku.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy -2

  To teraz na obskoczenie programów śniadaniowych i kolorowych magazynów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX