Kasi Cichopek urosły usta?! FOTO

Na sylwestra.
Kasi Cichopek urosły usta?! Na sylwestra Na imprezie sylwestrowej Katarzyna Cichopek miała bardziej wydatne usta, niż wcześniej. Nic jednak oficjalnie nie wiadomo o operacji plastycznej celebrytki Trudno nam w to uwierzyć, ale Katarzynie Cichopek na sylwestra jakby urosła usta. Górna warga aktorki wydała się nam większa. Może to jakieś złudzenie optyczne, błyszczyk powiększający usta, reakcja alergiczna albo... Nie żeby nam to przeszkadzało - Cichopek jest teraz bardziej całuśna. Oceńcie sami. Ciekawe, czy w wyborze pomadki powiększającej usta pomagał Cichopek Krzysztof Ibisz, z którym prezenterka prowadziła "Sylwestrową Moc Przebojów".

Trudno nam w to uwierzyć, ale Katarzynie Cichopek na sylwestra jakby urosła usta. Górna warga aktorki wydała się nam większa. Może to jakieś złudzenie optyczne, błyszczyk powiększający usta, reakcja alergiczna albo... Nie żeby nam to przeszkadzało - Cichopek jest teraz bardziej całuśna. Oceńcie sami.

Ciekawe czy w wyborze pomadki powiększającej usta pomagał Cichopek Krzysztof Ibisz, z którym prezenterka prowadziła "Sylwestrową Moc Przebojów" ;).

Poniżej Katarzyna Cichopek na imprezie sylwestrowej Polsatu:

A to Katarzyna Cichopek na imprezie Viva Najpiękniejsi w listopadzie 2011

A tutaj takie małe porównanie :)

Kwiatuszeq

Zobacz także:

Oni już NIE SĄ hot!

Jaki rozmiar buta mają gwiazdy?

Dwie gwiazdy, jedna sukienka