Śródka rzuciła Szyca

Miarka się przebrała.
Śródka rzuciła Szyca Miarka się przebrała Kaja Śródka odeszła od Borysa Szyca. - Podjęłam decyzję, by się wyprowadzić do własnego mieszkania i realizować w spokoju własne projekty - powiedziała se.pl Borys Szyc to facet z temperamentem. Aktorowi często zdarza się zaszaleć. Kaja Śródka dzielnie trwała u boku Szyca, wybaczając mu kolejne wyskoki. Podobno aktorowi zdarzało się wychodząc z domu po gazetę wrócić po kilku dniach. Niedawno jednak miarka się przebrała i po kolejnej kłótni Śródka podobno wyprowadziła się z warszawskiej willi Szyca do własnego mieszkania. Śródka powiedziała se.pl: - Podjęłam decyzję, by się wyprowadzić do własnego mieszkania i realizować w spokoju własne projekty. Śródka ma zamiar poświęcić teraz czas projektowaniu. Jak to bywa w takich związkach - możliwe, że wkrótce po raz kolejny Śródka i Szyc się pogodzą. Niedawno Śródka w "Dzień Dobry TVN" opowiadała o tym, jakim wyjątkowym mężczyzną jest Szyc. Andrzej Sołtysik: Jest Ci trudniej czy łatwiej, jako że jesteś Borysową Szycową, pracować na własne nazwisko? Kaja Śródka: Łatwiej o tyle, że on jest cudownym wsparciem i naprawdę tak mnie pcha do przodu, mówiąc zrób mała, co lubisz, rozwijaj się, jest świetnie. Bardziej problematyczna jest ta strona tego, że będąc ze znakomitym aktorem, który jest rozpoznawalny, trudno jest uciekać gdzieś na boczek w krzaki. Tylko jestem związana absolutnie z jego osobą i czasami niestety to przyćmiewa moje własne ambicje, działania, pracę.

Borys Szyc to facet z temperamentem. Aktorowi często zdarza się zaszaleć.  Kaja Śródka dzielnie trwała u boku Szyca, wybaczając mu kolejne wyskoki. Podobno aktorowi zdarzało się wychodząc z domu po gazetę wrócić po kilku dniach. Niedawno jednak miarka się przebrała i po kolejnej kłótni Śródka podobno wyprowadziła się z warszawskiej willi Szyca do własnego mieszkania. Śródka powiedziała se.pl:

Podjęłam decyzję, by się wyprowadzić do własnego mieszkania i realizować w spokoju własne projekty.

Śródka ma zamiar poświęcić teraz czas projektowaniu. Jak to bywa w takich związkach możliwe, że wkrótce, po raz kolejny, Śródka i Szyc się pogodzą. Niedawno Śródka w "Dzień Dobry TVN" opowiadała o tym jakim wyjątkowym mężczyzną jest Szyc.

Andrzej Sołtysik: Jest Ci trudniej czy łatwiej, jako że jesteś Borysową Szycową, pracować na własne nazwisko?
Kaja Śródka: Łatwiej o tyle, że on jest cudownym wsparciem i naprawdę tak mnie pcha do przodu, mówiąc zrób mała, co lubisz, rozwijaj się, jest świetnie. Bardziej problematyczna jest ta strona tego, że będąc ze znakomitym aktorem, który jest rozpoznawalny, trudno jest uciekać gdzieś na boczek w krzaki. Tylko jestem związana absolutnie z jego osobą i czasami niestety to przyćmiewa moje własne ambicje, działania, pracę.

(22 marca 2011 Premiera filmu "Los Numeros")

(9 lipca 2011, Gałkowo Cup 2011)

Rudy

Zobacz także:

Gwiazdy w obiektywie paparazzi - najlepsze zdjęcia 2011

Sprawa Szyca o pobicie umorzona. Fotoreporter: Jestem oburzony!

Kobiety Szyca toczą WOJNĘ

Więcej o:
Komentarze (14)
Śródka rzuciła Szyca
Zaloguj się
 • ichi51e

  Oceniono 5 razy 5

  Cala Polska wie ze Szyc pije na umor ale oczywiscie laska winna....

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 3

  A może Szyc ją wyrzucił, bo mu przeszkadzała w robieniu burd?

 • lapassion

  Oceniono 2 razy 2

  Moża się było tego spodziewać :/

 • oona

  Oceniono 1 raz 1

  dobrze mu tak.

 • nkwd

  Oceniono 3 razy 1

  Rzuciła go?
  No co,na podłogę,czy łóżko ?
  Bo chyba nie macie na myśli rozstania się tej pary ?
  Jak wynika z moich obserwacji ,to już jakiś 10 raz się rozstają,może to jakiś rodzaj zabawy albo jakaś nowa świecka tradycja ?

 • rita123

  Oceniono 1 raz 1

  teraz będą się wzajemnie lansować ,raz on powie ze ja rzucił ,raz ona powie ze rzuciła jego ,później będą powroty i dalej będą się dla lansu rzucać , i zapewnią sobie ciągły pobyt na płotku ,

 • saba20

  Oceniono 6 razy 0

  A Ona taka brzydka niestety,ale może ma inne dobre cechy.

 • 23adam55

  0

  Rudy -Srodka spakowala walizki i sie wyprowadzila.Czy i kto kogo rzucil to Ty nie wiesz.

 • tyska81

  Oceniono 2 razy -2

  SZKODA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX