Kasia Tusk leczy kaca w łóżku?

Premierówna świetnie się bawiła w sylwestra.
Kasia Tusk leczy kaca w łóżku? Premierówna świetnie się bawiła w sylwestra Kasia Tusk napisała na swoim blogu, że pierwszy dzień nowego roku spędziła w łóżku, odpoczywając po sylwestrowej imprezie, która była "znakomita" Kasia Tusk nawet pierwszego dnia nowego roku nie zawiodła swoich fanów i dodała świeżutki post na blogu Makelifeeasier.pl. Nie powstrzymało jej nawet to, że cały dzień spędziła w łóżku. "Pierwszy stycznia to trudny dzień dla tych wszystkich, którzy wczoraj dobrze się bawili:). Mój sylwester był znakomity, ale dziś wolę zostać w łóżku (albo chociaż w jego obrębie ;)) i przeanalizować swoje noworoczne postanowienia" - napisała. Hmmm, czyżby Kasię dopadła dolegliwość, która męczyła wczoraj miliony Polaków? Jak widać, nawet premierówna może mieć lekkiego kaca. Niedzielę w łóżku Kasia wykorzystała na przemyślenie swoich noworocznych postanowień, a należą do nich: "jeść więcej owoców, ograniczyć kupowanie butów, czy regularnie sprzątać biurko, aby nigdy nie być zaskoczoną wizytą gości:)) i te trochę bardziej znaczące (o których nie wspomnę bo nie chcę zapeszyć:))" - napisała.

Kasia Tusk nawet pierwszego dnia nowego roku nie zawiodła swoich fanów i dodała świeżutki post na blogu Makelifeeasier.pl. Nie powstrzymało jej nawet to, że cały dzień spędziła w łóżku:

Pierwszy stycznia to trudny dzień dla tych wszystkich, którzy wczoraj dobrze się bawili:). Mój sylwester był znakomity, ale dziś wolę zostać w łóżku (albo chociaż w jego obrębie ;)) i przeanalizować swoje noworoczne postanowienia - napisała.

Hmmm, czyżby Kasię dopadła dolegliwość, która męczyła wczoraj miliony Polaków? Jak widać, nawet premierówna może mieć lekkiego kaca.

Kasia Tusk

Niedzielę w łóżku Kasia wykorzystała na przemyślenie swoich noworocznych postanowień, a należą do nich:

jeść więcej owoców, ograniczyć kupowanie butów, czy regularnie sprzątać biurko, aby nigdy nie być zaskoczoną wizytą gości:)) i te trochę bardziej znaczące (o których nie wspomnę bo nie chcę zapeszyć:)) - napisała.

A Wy jakie macie postanowienia noworoczne?

Jax

Zobacz także:

Chłopak Kasi Tusk chodzi o kulach. Ale i tak idzie z Kasią na... ZAKUPY!

Make Life Easier vs. Make Life Harder, czyli Kasia Tusk kontra źli chłopcy

Kim są i jak sobie radzą dzieci znanych polskich polityków