Rozebrała się w telewizji na żywo. WIDEO

Kathy Griffin znów prowokuje.
Rozebrała się w telewizji na żywo Kathy Griffin znów prowokuje Amerykańska aktorka komediowa i osobowość telewizyjna Kathy Griffin rozebrała się na wizji do bielizny, prowadząc sylwestrową relację z Nowego Jorku dla CNN Co zrobić, żeby poprawić krążenie krwi w sylwestrową noc tysiącom Amerykanów? Kathy Griffin ma to w małym palcu. Amerykańska aktorka komediowa i osobowość telewizyjna prowadziła sylwestrową relację na Times Square w Nowym Jorku dla stacji CNN. W pewnym momencie się rozebrała. Reakcja współprowadzącego dziennikarza Andersona Coopera była bardzo ciekawa. - O mój Boże! Czy ty sobie żartujesz? Przyrzekam wam! Mówiłem do was, a kiedy się odwróciłem... - powiedział David Cooper. - Gdzie jest znak? Dziennikarz pokazał napis: "Żadnej nagości". Griffin w tym czasie podskakiwała, aby pokazać więcej swojego seksownego ciała. Spójrzmy prawdzie w oczy - dziennikarka, jak na swoje 51 lat, jest gorąca. - Skończył się występ Lady Gagi i ja się nią zainspirowałam - wytłumaczyła swoje zachowanie Griffin. Griffin namawiała też współprowadzącego, żeby się rozebrał. Cooper nie był jednak aż tak wyluzowany. Kiedy prowadzący połączyli się z Davidem Gergenem, współpracownikiem CNN i byłym doradcą prezydentów (Richarda Nixona, Geralda Forda, Ronalda Reagana i Billa Clintona) Griffin powiedziała, że była w Gergenie zakochana i zdjęła ramiączko od stanika. Dziennikarka bezwstydnie flirtowała z nim na wizji. Kiedy usłyszała, że Gergen ma żonę powiedziała: - Stoję w bieliźnie na Times Square, a ty chcesz mi powiedzieć, że nie będę panią Gergen?! To jest twój Biały Dom Davidzie Gergen - powiedziała Griffin pokazując swoje ciało. Ta kobieta jest niesamowita! Już w przeszłości zdarzało jej się pojawiać w bieliźnie lub bikini tam, gdzie podobno nie wypada.

Co zrobić, żeby poprawić krążenie krwi w sylwestrową noc tysiącom Amerykanów? Kathy Griffin ma to w małym palcu. Amerykańska aktorka komediowa i osobowość telewizyjna prowadziła sylwestrową relację na Times Square w Nowym Jorku dla stacji CNN. W pewnym momencie się rozebrała. Reakcja współprowadzącego dziennikarza Andersona Coopera była bardzo ciekawa.

O mój Boże! Czy ty sobie żartujesz? Przyrzekam wam! Mówiłem do was a kiedy się odwróciłem - powiedział David Cooper. - Gdzie jest znak?

Dziennikarz pokazał napis: "Żadnej nagości". Griffin w tym czasie podskakiwała, aby pokazać więcej swojego seksownego ciała. Spójrzmy prawdzie w oczy - dziennikarka, jak na swoje 51 lat, jest gorąca.

Skończył się występ Lady Gagi i ja się nią zainspirowałam - wytłumaczyła swoje zachowanie Griffin.

Griffin namawiała też współprowadzącego, żeby się rozebrał. Cooper nie był jednak aż tak wyluzowany. Kiedy prowadzący połączyli się z Davidem Gergenem, współpracownikiem CNN i byłym doradcą prezydentów (Richarda Nixona, Geralda Forda, Ronalda Reagana i Billa Clintona) Griffin powiedziała, że była w Gergenie zakochana i zdjęła ramiączko od stanika. Dziennikarka bezwstydnie flirtowała z nim na wizji. Kiedy usłyszała, że Gergen ma żonę powiedziała:

Stoję w bieliźnie na Times Square a ty chcesz mi powiedzieć, że nie będę panią Gergen?! To jest twój Biały Dom Davidzie Gergen - powiedziała Griffin pokazując swoje ciało.

Ta kobieta jest niesamowita! Już w przeszłości zdarzało jej się pojawiać w bieliźnie lub bikini tam, gdzie podobno nie wypada. Poniżej Griffin na rozdaniu nagród GLAAD Media Awards w Kalifornii w 2009 roku.

Zobaczcie sami popis Griffin.

Rudy

Zobacz także:

One mają rozmiar XXL i szczupłych partnerów

Wielkie(?) powroty artystów

Gwiazdy w rozkroku. Majtki Węgrowskiej i Kory

Więcej o:
Komentarze (7)
Rozebrała się w telewizji na żywo. WIDEO
Zaloguj się
 • tiger2903

  Oceniono 1 raz 1

  kto jest za pogodynką w bikini :D
  chłopcy kciuki w górę

 • limo_

  Oceniono 1 raz 1

  bardzo ładna figura :)

 • Gość: gosc

  0

  nie rozebrała się do naga to się nie liczy !!!

 • monia866

  0

  Zachowuje się trochę jak "dzidzia piernik",a może próbuje zatuszować jakieś kompleksy...,ale w sumie dobrze,że ma dystans i poczucie humoru,w naszym smutnym,szarym,katolickim kraju chyba żadna prezenterka by sie na to nie zdobyła,jeszcze wtym wieku;) Nie wyobrażam sobie Młynarskiej czy Torbickiej biegającej w majtkach czy staniku po scenie;)Może Doda...

 • ninurta

  0

  prezenterka z dystansem do siebie, u nas żadna "celebrity" by się na to nie zdobyła :)

 • tirarira

  0

  jest świetna :)

 • naz_niepoprawna

  0

  Rudy, znowu kopiujesz newsy z Deser.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX