Lesbijski pocałunek na scenie. Kto kogo dopieścił?

Cóż to była za noc!

To był wyjątkowo interesujący, żeby nie powiedzieć tandetny, sylwester w show-biznesie.  Na polsatowskiej imprezie "Sylwestrowa Moc Przebojów", utrzymanej w klimacie piłkarskim, wystąpiła grupa Boys. I to mógłby być wystarczający argument dla naszej tezy. Ale mamy w zanadrzu jeszcze kilka asów. Gwiazdy robiły, co mogły, żeby tysięczny tłum zgromadzony na pl. Konstytucji zwrócił na nie uwagę. Były więc majtki, gołe stopy, drapanie się po pupie. A nawet goła pupa członka kabaretu Łowcy B.

Kalamaga Mariusz lowcy b kabaret

Nie zawiodły przede wszystkim doświadczone polskie artystki, które tego wieczoru przypominały gorszą kopię Dody. Był też pocałunek lesbijski na scenie. Może nie tak spektakularny jak ten Britney Spears i Madonny, może nie zaistnieje w świadomości odbiorców popkultury, ale był. Nasz lesbijski pocałunek na scenie. A kto kogo pocałował? Otóż Natalia Lesz jedną ze swoich tancerek. Piosenkarka najwidoczniej ma już dość świecenia majtkami podczas występów i postanowiła poeksperymentować.

Natalia Lesz

Natalia Lesz

A  jak wyglądał sylwester w waszych miastach? Jak spędziliście ten ostatni dzień roku? Piszcie w komentarzach. I wszystkiego najlepszego w nowym roku!

Lex

Zobacz także:

Największe przełomy w historii polskiego show-biznesu

Najsłynniejsze gejowskie pary świata