Oto NOWY Damięcki

Damięcki jak wino - im starszy, tym lepszy.
Damięcki powraca Nadszedł czas na zmiany Mateusz Damięcki bardzo przeżył rozwód i przez dłuższy czas był nieuchwytny. W piątek pojawił się na premierze spektaklu "Ławka Rezerwowych" Mateusz Damięcki przed dłuższy czas był nieuchwytny. Wszystko przez problemy osobiste. Aktor rozwiódł się z żoną zaledwie 8 miesięcy po ślubie. Przypomnijmy - para nie miała dla siebie czasu. Oboje poświęcali się pracy i zabrakło czasu na miłość. Mateusz przyjął kilka ról w zagranicznych produkcjach. Kilka miesięcy spędził wtedy w Moskwie i Paryżu. Patrycja miała najwyraźniej już dosyć życia w cieniu męża i postanowiła wystąpić o rozwód. Po rozstaniu Damięcki zaszył się, aby uniknąć medialnej nagonki. Wrócił niedawno i zaczął pojawiać się w telewizji i na imprezach. W piątek był na premierze spektaklu "Ławka Rezerwowych", która miała miejsce w Teatrze Syrena w Warszawie. Aktor pokazał swoje nowe oblicze. Długie włosy, elegancki strój, stonowane kolory. Wcześniej lubił sportowy styl. Najwidoczniej po rozwodzie przyszedł czas na duże zmiany. Także wizerunkowe.

Mateusz Damięcki przed dłuższy czas był nieuchwytny. Wszystko przez problemy osobiste. Aktor rozwiódł się z żoną po 8 miesiącach! Przypomnijmy - Para nie miała dla siebie czasu. Oboje poświęcali się pracy i zabrakło czasu na miłość. Mateusz zamiast zająć się żoną, przyjął kilka ról w zagranicznych produkcjach. Kilka miesięcy spędził wtedy w Moskwie i Paryżu. Patrycja miała najwyraźniej już dosyć życia w cieniu męża i postanowiła wystąpić o rozwód.

Po rozwodzie Damięcki zaszył się, aby uniknąć medialnej nagonki. Wrócił niedawno i zaczął pojawiać się w telewizji i na imprezach.

W piątek był na premierze spektaklu "Ławkach Rezerwowych", która miała miejsce w Teatrze Syrena w Warszawie. Aktor pokazał swoje nowe oblicze. Długie włosy, elegancki strój, stonowane kolory.  Wcześniej lubił sportowy styl. Najwidoczniej, po rozwodzie przyszedł czas na duże zmiany. Także wizerunkowe.

A jeszcze nie tak dawno...

Buka

Zobacz także:

Najgłośniejsze rozstania roku 2011

Najlepsze partie w Polsce

To dopiero był weekend!