Winehouse na jednym z ostatnich koncertów. Zobacz jej najsmutniejsze zdjęcie

Tak wyglądała na scenie.
Najsmutniejsze zdjęcie Amy Winehouse Świat obiegło szokujące zdjęcie, zrobione jej na jednym z ostatnich koncertów Amy Winehouse borykała się przed śmiercią z uzależnieniem od narkotyków. Teraz świat obiegło szokujące zdjęcie, zrobione jej na jednym z ostatnich koncertów. Amy Winehouse borykała się przed śmiercią z różnymi problemami, przede wszystkim z uzależnieniem od narkotyków. Teraz świat obiegło szokujące zdjęcie, zrobione jej na jednym z ostatnich koncertów. Fotografia pochodzi z czerwca tego roku, fotograf Brian Rasic zrobił ją w Belgradzie - tamtejszy występ inaugurować miał europejską trasę koncertową gwiazdy. Tak się jednak nie stało. Wokalistka wyszła na scenę z około godzinnym opóźnieniem. Wyglądała na pijaną, słaniała się na nogach, mamrotała. Oburzona publiczność wygwizdała ją, a wszystkie kolejne koncerty, także w Polsce, odwołano. - W jej oczach widać strach. Widać, że miała problem. To zdjęcie będzie mi towarzyszyć już zawsze - mówi autor zdjęcia, które brytyjski magazyn "The Guardian" zaliczył do 10 najlepszych zdjęć roku. Patrząc na zdjęcie Winehouse z Belgradu, jej najbliżsi z pewnością długo będą zadawać sobie pytanie, czy w jakikolwiek sposób mogli zapobiec tragedii. Piosenkarka wygląda jak zagubiona, przerażona dziewczynka, która woła o pomoc.

Amy Winehouse borykała się przed śmiercią z różnymi problemami, przede wszystkim z uzależnieniem od narkotyków. Teraz świat obiegło szokujące zdjęcie, zrobione jej na jednym z ostatnich koncertów.

Fotografia pochodzi z czerwca tego roku, fotograf Brian Rasic zrobił ją w Belgradzie - tamtejszy występ inaugurować miał europejską trasę koncertową gwiazdy. Tak się jednak nie stało. Wokalistka wyszła na scenę z około godzinnym opóźnieniem. Wyglądała na pijaną, słaniała się na nogach, mamrotała. Oburzona publiczność wygwizdała ją, a wszystkie kolejne koncerty, także w Polsce, odwołano.

W jej oczach widać strach. Widać, że miała problem. To zdjęcie będzie mi towarzyszyć już zawsze - mówi autor zdjęcia, które brytyjski magazyn "The Guardian" zaliczył do 10 najlepszych zdjęć roku.

Patrząc na zdjęcie Winehouse z Belgradu, jej najbliżsi z pewnością długo będą zadawać sobie pytanie, czy w jakikolwiek sposób mogli zapobiec tragedii. Piosenkarka wygląda jak zagubiona, przerażona dziewczynka, która woła o pomoc.

Amy Winehouse

Zdjęcie Amy Winehouse pochodzi ze strony internetowej The Guardian. Możecie obejrzeć tam również pozostałe najlepsze zdjęcia roku 2011.

dedere

 

Zobacz także:

Która uczestniczka Top Model tak się zmieniła?

Wybieramy wpadki roku 2011 cz. 4: Wpadki polityków. GŁOSUJCIE!

Najbardziej kochliwe gwiazdy