Kasia Tusk wypoczywała w Austrii. "Ja nie przeskoczę?!"

Tuskówna wyjechała na zimowe wakacje.
Kasia Tusk wypoczywała w Austrii Tuskówna wyjechała na zimowe wakacje Kasia Tusk spędziła zimowe wakacje w kurorcie Soelden w Austrii. Towarzyszyli jej chłopak Stanisław Cudny i przyjaciółka Zosia, siostra Stanisława Córka premiera wybrała się na zimowe wakacje do austriackiego kurortu Soelden. Towarzyszył jej chłopak Stanisław Cudny oraz oczywiście przyjaciółka Zosia, siostra Staszka. Coś nam się wydaje, że na pewno jesteście bardzo ciekawi, jak wyglądał wyjazd Kasi Tusk. Spokojnie, nie martwcie się - obszerną relację z pobytu znajdziecie na blogu Tuskówny. W tym miejscu tylko napomkniemy, że córka premiera napisała, iż pogoda była świetna, a dzięki bezchmurnemu niebu można było podziwiać przepiękne widoki. Teraz czekamy na relację z zimowych wakacji naszych ulubieńców z Make Life Harder.

Córka premiera wybrała się na zimowe wakacje do austriackiego kurortu Sölden. Towarzyszył jej chłopak, Stanisław Cudny oraz oczywiście przyjaciółka Zosia, siostra Staszka. Coś nam się wydaje, że na pewno jesteście bardzo ciekawi, jak wyglądał wyjazd Kasi Tusk. Spokojnie, nie martwcie się - obszerną relację z pobytu znajdziecie na blogu Tuskówny. Przecież nie mogło być inaczej :)

Kasia Tusk

(Screen z Makelifeeasier.pl)

Kasia w okularach a'la Jackie O, która jest dla niej ikoną stylu, w szarym swetrze, pomarańczowej kamizelce i skórzanych leginsach pozuje na tle urokliwych widoków.

Witajcie! Dzisiaj możecie zobaczyć zdjęcia z pierwszego dnia naszego  pobytu w Austrii. Jak widać pogoda dopisała, dzięki bezchmurnemu niebu mogliśmy podziwiać przepiękne widoki.

Najwyraźniej możemy więc liczyć na jeszcze więcej zdjęć z kolejnych dni pobytu. Naprawdę, nie możemy się doczekać.

Kasia Tusk

(Screen z Makelifeeasier.pl)

Wiadomo, dla córki premiera nie ma rzeczy niemożliwych.

A my czekamy na relację z zimowych wakacji naszych ulubieńców z Make Life Harder.

Ena

Zobacz także:

Make Life Easier vs. Make Life Harder, czyli Kasia Tusk kontra źli chłopcy

Kim są i jak sobie radzą dzieci znanych polskich polityków

Chłopak Kasi Tusk chodzi o kulach. Ale i tak idzie z Kasią na... ZAKUPY!