Bela wciąż na topie! Zobacz jej najnowszą sesję

Piękna i tajemnicza.
Bela wciąż na topie! Piękna i tajemnicza. Droga modelki Małgorzaty Beli w modelingu zatacza koło - w 1998 roku debiutowała w Paryżu. Teraz jej zdjęcie zdobi okładkę francuskiego magazynu "Du Monde"! Droga top modelki Małgorzaty Beli w modelingu zatacza koło - w 1998 roku debiutowała w Paryżu, między innymi na pokazie Givenchy. Teraz jej zdjęcie zdobi okładkę francuskiego magazynu "Du Monde"! W bożonarodzeniowej sesji Małgosia Bela prezentuje się zjawiskowo. Zdjęcia przywodzą na myśli klimat "Alicji z Krainy Czarów", są jednocześnie nieco futurystyczne - modelka pozuje w wyrazistym, barwnym makijażu i olbrzymiej blond-peruce. Bajkowo i tajemniczo. Podczas gdy wszyscy szaleją na punkcie Anji Rubik, inna nasza "eksportowa" modelka utrzymuje się na szczycie już od przeszło dekady! Bela zdecydowanie nie wygląda na swoje 34 lata. Sesją dla francuskiego magazynu udowadnia, że wiele jeszcze może zdziałać w modelingu.

Droga top modelki Małgorzaty Beli w modelingu zatacza koło - w 1998 roku debiutowała w Paryżu, między innymi na pokazie Givenchy. Teraz jej zdjęcie zdobi okładkę francuskiego magazynu "Le Monde"! Ale na pewno nie znaczy to, że kariera Beli chyli się ku końcowi. Wręcz przeciwnie.

W bożonarodzeniowej sesji Małgosia Bela prezentuje się zjawiskowo. Zdjęcia przywodzą na myśli klimat "Alicji z Krainy Czarów", są jednocześnie nieco futurystyczne - modelka pozuje w wyrazistym, barwnym makijażu i olbrzymiej blond-peruce. Bajkowo i tajemniczo.

Podczas gdy wszyscy szaleją na punkcie Anji Rubik, inna nasza "eksportowa" modelka utrzymuje się na szczycie już od przeszło dekady! Bela zdecydowanie nie wygląda na swoje 34 lata. Sesją dla francuskiego magazynu udowadnia, że wiele jeszcze może zdziałać w modelingu.

Magazyn "Le Monde" umieścił całą sesję w swoim modowym dodatku. Fotografował Belę Christian Anwander, za niesamowitą stylizację sesji odpowiadała Polka, Aleksandra Woroniecka. Oto próbka tego wspaniałego dzieła:

Małgorzata Bela

Małgorzata Bela

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia w modowym dodatku magazynu "Le Monde". Naprawdę warto!

ix

 

Zobacz także:

Wybieramy wpadki roku 2011 cz. 3: Wpadki celebrytów. GŁOSUJCIE!

One przyznały się do poprawiania urody

Gosia Kosik chce się wylansować na dziecku?