Świat stanął na głowie! Paris Hilton jest brunetką

W którym kolorze celebrytce lepiej?
Paris Hilton brunetką W którym kolorze celebrytce lepiej? Paparazzi 26 grudnia sfotografowali Paris Hilton w Los Angeles. Okazało się, że celebrytka zmieniła kolor włosów na ciemny. Z tym kolorem jej do twarzy. Jest to tak samo dziwna informacja jak wiadomość o śmierci Ryśka w "Klanie". Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. Paris Hilton jest brunetką! Paparazzi 26 grudnia sfotografowali celebrytkę w Los Angeles w ciemnych włosach. Trzeba przyznać, że Hilton do twarzy w takim kolorze. Blond włosy były znakami rozpoznawczymi Hilton. W jej przypadku blond nie był tylko kolorem włosów, to był chyba stan umysłu! Podejrzewamy więc, że celebrytka, najzwyczajniej w świecie, założyła perukę.

Jest to tak samo dziwna informacja jak news o śmierci Ryśka w "Klanie". Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. Paris Hilton jest brunetką! Paparazzi 26 grudnia sfotografowali celebrytkę w Los Angeles w ciemnych włosach. Trzeba przyznać, że Hilton do twarzy w takim kolorze.

Blond włosy (i wyraz twarzy nieskażony myślą) były znakami rozpoznawczymi Hilton. Ba! W jej przypadku blond nie był tylko kolorem włosów, to był stan umysłu! Podejrzewamy więc, że celebrytka, najzwyczajniej w świecie, założyła perukę.

W którym kolorze jest jej lepiej? Zagłosuj w naszej sondzie.

A tutaj małe porównanie :)

Rudy

Zobacz także:

Ekskluzywne świąteczne wakacje gwiazd

Polskie gwiazdy pojechały spotkać Paris

Piersi Paris Hilton mówią: Dzień dobry!

Jaki kolor włosów najbardziej pasuje do Paris?