Coraz więcej Marysi Sadowskiej. Mieszkanie na wsi jej służy

I radzi ciężarnym, jak się odżywiać
Mieszkanie na wsi jej służy Marysia Sadowska rad Marysia Sadowska urodzi lada dzień! zi ciężarnym, jak się odżywiać Marysia Sadowska urodzi lada dzień! "Całe lato spędziłam na wsi, jadłam ryby złowione z jeziora, upolowane mięso" - opowiadała artystka w "Pytaniu na śniadanie" Marysia Sadowska urodzi lada dzień! Termin wyznaczony ma na koniec tego roku, mimo to gościła ostatnio w programie "Pytanie na śniadanie". Zaproszony do studia lekarz stwierdził, że kobieta w ciąży powinna przytyć około 12 kg. Ciekawe, ile przytyła Sadowska? Zarzeka się, że w ciąży nie ma żadnych kaprysów ani zachcianek. "Całe lato spędziłam na wsi, jadłam ryby złowione z jeziora, upolowane mięso" - opowiadała artystka w "Pytaniu na śniadanie". Sztandarowej polskiej eko-mamie, Reni Jusis, rośnie więc konkurencja! "Zwracam przede wszystkim uwagę, by nie jeść żadnych chemikaliów. (...) Nie piję żadnych napojów gazowanych, żadnych soków z kartonów. Zrobiłam sobie 60 litrów soku z jabłek na całą zimę" - chwaliła się Sadowska. Co za dużo, to nie zdrowo. 60 litrów soku z jabłek to może jednak trochę zbyt wiele.

Marysia Sadowska urodzi lada dzień! Termin wyznaczony ma na koniec tego roku, mimo to gościła  ostatnio w programie "Pytanie na śniadanie".

Zaproszony do studia lekarz stwierdził, że kobieta w ciąży powinna przytyć około 12 kg. Ciekawe, ile przytyła Sadowska? Zarzeka się, że w ciąży nie ma żadnych kaprysów ani zachcianek.

Całe lato spędziłam na wsi, jadłam ryby złowione z jeziora, upolowane mięso - opowiadała artystka w "Pytaniu na śniadanie".

Sztandarowej polskiej eko-mamie, Reni Jusis, rośnie więc konkurencja!

Zwracam przede wszystkim uwagę, by nie jeść żadnych chemikaliów. (...) Nie piję żadnych napojów gazowanych, żadnych soków z kartonów. Zrobiłam sobie 60 litrów soku z jabłek na całą zimę - chwaliła się Sadowska.

Co za dużo, to nie zdrowo. 60 litrów soku z jabłek to może jednak trochę zbyt wiele...

Marysia Sadowska

Marysia Sadowska

dedere

Zobacz także:

Marcelina Zawadzka i Jakub Przygoński - najpiękniejsza para w Polsce?

Melanie Griffith BARDZO schudła

Jak oni zaczynali cz. 4