Pamiętacie Natalię Oreiro? Teraz pozuje NAGO w ciąży!

Sesja zdjęciowa dla Greenpeace.
Pamiętacie Natalię Oreiro? Sesja zdjęciowa dla Greenpeace. Natalia Oreiro wzięła właśnie udział w nagiej sesji promującej akcję Greenpeace. Pokazuje w niej z dumą duży, ciążowy brzuch! Postacie grane w telenowelach przez urugwajską aktorkę i piosenkarkę Natalię Oreiro były zazwyczaj dobre, szlachetne i trochę kontrowersyjne - jak choćby Milagros Esposito w "Zbuntowanym aniele". W prawdziwym życiu Oreiro podtrzymuje ten wizerunek, udzielając się charytatywnie - wzięła właśnie udział w... nagiej sesji promującej akcję Greenpeace. I pokazuje z dumą duży, ciążowy brzuch! Od 10 lat Natalia Oreiro jest żoną argentyńskiego muzyka Ricardo Mollo. Oczekują właśnie przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Mimo że w Polsce nie mamy okazji oglądać Oreiro na ekranie, w Argentynie wciąż gra w coraz to nowych produkcjach - zarówno w filmach, jak i w serialach. Sesja zdjęciowa ma promować akcję przeciwdziałającą wycinaniu lasów. Przy okazji doskonale wpisuje się w obecny w show-biznesie trend na rozbierane zdjęcia w ciąży.

Postacie grane w telenowelach przez urugwajską aktorkę i piosenkarkę Natalię Oreiro były zazwyczaj dobre, szlachetne i trochę kontrowersyjne - jak choćby Milagros Esposito w "Zbuntowanym aniele". W prawdziwym życiu Oreiro podtrzymuje ten wizerunek, udzielając się charytatywnie - wzięła właśnie udział w... nagiej sesji promującej akcję Greenpeace. I pokazuje z dumą duży, ciążowy brzuch!

Od 10 lat Natalia Oreiro jest żoną argentyńskiego muzyka, Ricardo Mollo. Oczekują właśnie przyjścia na świat ich pierwszego dziecka. Mimo że w Polsce nie mamy okazji oglądać Oreiro na ekranie, w Argentynie wciąż gra w coraz to nowych produkcjach - zarówno w filmach, ja i w serialach.

Sesja zdjęciowa ma promować akcję przeciwdziałającą wycinaniu lasów. Przy okazji doskonale wpisuje się w obecny w show-biznesie trend na rozbierane zdjęcia w ciąży. Podoba wam się?

Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Dla przypomnienia największy hit Natalii Oreiro, piosenka "Cambio Dolor", czyli ścieżka dźwiękowa telenoweli "Zbuntowany anioł":

 

dedere

 

Zobacz także:

Rysiek z "Klanu" - the best of

Klaudia Carlos - jej droga do sławy

Anna Mucha ma teraz imponujące piersi!