Marysia Sadowska w ciąży jako Przenajświętsza Dziewica

Dobry pomysł na teledysk?
Sadowska jako Przenajświętsza Dziewica Czy to dobry pomysł na teledysk? Marysia Sadowska urodzi swoje pierwsze dziecko pod koniec tego roku. W wideoklipie do pastorałki "W małej stajence" wcieliła się w ciężarną Matkę Boską. Marysia Sadowska urodzi swoje pierwsze dziecko pod koniec tego roku. Choć ojcem (najprawdopodobniej dziewczynki) nie będzie cieśla Józef, lecz jej wieloletni narzeczony Adrian Łabanowski, całkiem możliwe, że rozwiązanie nastąpi w święta Bożego Narodzenia. A Sadowska dobrze czuje się w roli Matki Boskiej! Piosenkarka nagrała właśnie teledysk do śpiewanej przez siebie pastorałki pt. "W małej stajence". Wystylizowana jest tam na Maryję, trzyma w rękach święty obrazek i pokazuje nagi ciążowy brzuch. "KOCHANI! TAK WIEC TAK JAK OBIECAŁAM PREZENT ODE MNIE DLA WAS! (...) Są to moje ostatnie artystyczne podrygi przed wejściem w świat pieluch i zielonych kupek" - napisała na swoim Facebookowym profilu Sadowska. Miejmy nadzieję, że urodzenie dziecka nie będzie dla naszej "Matki Boskiej" oznaczało tylko konieczności ciągłego zmieniania pieluch. Życzymy wszystkiego najlepszego i trzymamy kciuki!

Marysia Sadowska urodzi swoje pierwsze dziecko pod koniec tego roku. Choć ojcem (najprawdopodobniej dziewczynki) nie będzie cieśla Józef, a jej wieloletni narzeczony Adrian Łabanowski, całkiem możliwe, że rozwiązanie nastąpi w Święta Bożego Narodzenia. A Sadowska dobrze czuje się w roli Matki Boskiej!

Piosenkarka nagrała właśnie teledysk do śpiewanej przez siebie pastorałki pt. "W małej stajence". Wystylizowana jest tam na Maryję, trzyma w rękach święty obrazek i pokazuje nagi ciążowy brzuch.

KOCHANI! TAK WIEC TAK JAK OBIECAŁAM PREZENT ODE MNIE DLA WAS! (...) Są to moje ostatnie artystyczne podrygi przed wejściem w świat pieluch i zielonych kupek - napisała na swoim Facebooku Sadowska.

Miejmy nadzieję, że urodzenie dziecka nie będzie dla naszej "Matki Boskiej" oznaczało tylko zielonych kupek i pieluch. Życzymy wszystkiego najlepszego i trzymamy kciuki!

Maria Sadowska

Maria Sadowska


dedere

 

Zobacz także:

Tak gwiazdy wyglądają bez makijażu

28-letnia Miss Wenezueli zmarła na raka piersi

Metamorfozy Christiny Aguilery