Michał Szpak ma bogatego sponsora

"Król okien" z Bytowa sponsoruje młodego artystę.
Michał Szpak ma bogatego sponsora 61-letni "król okien" z Bytowa, Leszek Giereszewski, sponsoruje młodego artystę Michał Szpak widywany jest ostatnio w towarzystwie 61-letniego milionera z Bytowa, nazywanego "królem okien". Na 21. urodziny podarował Szpakowi 21 tys. złotych Michał Szpak widywany jest ostatnio w towarzystwie 61-letniego milionera z Bytowa, nazywanego "królem okien" - donosi portal Namonciaku.pl. Leszek Giereszewski jest właścicielem produkującej okna firmy Drutex, a swoim sukcesem chętnie się ostatnio dzieli z młodym finalistą programu "X Factor". Na 21. urodziny podarował Szpakowi 21 tysięcy złotych i... szablę! Pomógł mu też w sfinansowaniu pierwszej płyty. - Lubię jego muzykę i trochę mi go szkoda. Nie miał łatwego dzieciństwa - mówi Gierszewski o powodach sponsoringu. Nie jest jednak tajemnicą, że szołbiznes plotkuje o nieco innych powodach zażyłości pomiędzy milionerem, a artystą, ale złośliwi znajdą się zawsze.

Michał Szpak widywany jest ostatnio w towarzystwie 61-letniego milionera z Bytowa, nazywanego "królem okien" - donosi portal Namonciaku.pl. Leszek Giereszewski jest właścicielem produkującej okna firmy Drutex, a swoim sukcesem chętnie się ostatnio dzieli z młodym finalistą programu "X Factor".

Na 21. urodziny podarował Szpakowi 21 tysięcy złotych i... szablę! Pomógł mu też w sfinansowaniu pierwszej płyty.

- Lubię jego muzykę i trochę mi go szkoda. Nie miał łatwego dzieciństwa - mówi Gierszewski o powodach sponsoringu.

Nie jest jednak tajemnicą, że szołbiznes plotkuje o nieco innych powodach zażyłości pomiędzy milionerem, a artystą, ale złośliwi znajdą się zawsze.

 

michał szpak

 

Zobacz także:

Kto zastąpi Sablewską w "X-Factor"?

Nergal z tajemniczą kobietą na lotnisku. Odlatuje z Wodzianką?

Najbardziej irytujący jurorzy telewizyjni