Bieber i Gomez chcą wziąć ślub

Hormony buzują.
Bieber i Gomez chcą wziąć ślub Hormony buzują. Justin Bieber i Selena Gomez po uczestnictwie w ślubie znajomej projektantki Shannon Larossi rozważają podjęcie tego skoku w dorosłość. Będzie kolejny ślub? Justin Bieber to już prawie dorosły mężczyzna - urósł mu wąsik, podejrzewa się go o zapłodnienie fanki... Niedawno młody gwiazdor towarzyszył swojej dziewczynie - Selenie Gomez - na ślubie jej przyjaciółki. Za mąż wychodziła projektantka Shannon Larossi, z którą piosenkarka poznała się na planie "Wizards of Waverly Place". Ślub odbył się 8 grudnia w Los Cabos w Meksyku. Gomez była druhną i miała na sobie szafirową sukienkę. Biebier nie odstępował jej na krok. Podobno Bieber i Gomez są ciągle pod wrażeniem ślubu przyjaciółki i zaczęli rozmawiać o swoim własnym...

Justin Bieber to już prawie dorosły mężczyzna - urósł mu wąsik, podejrzewa się go o zapłodnienie fanki a do tego wydaje się jakby większy. No dobrze, z tym ostatnim lekko przegięliśmy.

Niedawno młody gwiazdor towarzyszył swojej dziewczynie - Selenie Gomez - na ślubie jej przyjaciółki. Za mąż wychodziła projektantka Shannon Larossi, z którą piosenkarka poznała się na planie "Wizards of Waverly Place". Ślub odbył się 8 grudnia w Los Cabos w Meksyku. Gomez była druhną i miała na sobie szafirową sukienkę. Biebier nie odstępował jej na krok.

Podobno Bieber i Gomez są ciągle pod wrażeniem ślubu przyjaciółki i zaczęli rozmawiać o swoim własnym... Mieliby razem ładne Bieberki.

Rudy

Zobacz także:

Justin Bieber zabawia się z Selenką Gomez

Bieber zatrzymany przez policję

Justin Bieber chce nabrać masy