Korwin-Piotrowska: najsłynniejsza bezrobotna w Polsce

Odbierają jej kolejne zlecenia.
Korwin-Piotrowska została bezrobotną Traci kolejne zlecenia. Właśnie zwolniono ją z posady naczelnej portalu tvn.pl Karolina Korwin-Piotrowska traci kolejne zlecenia! Nie dość, że nie będzie w kolejnej edycji "Top Model", to jeszcze straciła posadę naczelnej portalu tvn.pl! Karolina Korwin-Piotrowska traci kolejne zlecenia! Nie dość, że nie pojawi się już w kolejnej edycji programu "Top Model. Zostań modelką", straciła właśnie posadę naczelnej portalu tvn.pl! Stacja wystosowała już w tej sprawie oficjalne oświadczenie. "Doświadczenie i profesjonalizm naszej Naczelnej, przy uruchamianiu serwisu oraz tworzeniu jego redakcji, okazały się być nieocenionymi, ale jak to często bywa, nasze drogi zawodowe się rozeszły. Przed Karoliną stanęły nowe zawodowe wyzwania i szczerze jej kibicujemy" - można przeczytać na stronie tvn.pl. Sama zainteresowana stara się robić dobrą minę do złej gry. Zainteresowanie mediów tą sprawą skomentowała na swoim Facebooku. "Ja rozumiem, że ogórki. Doda na wakacjach, Edzia żadnego mądrego wywiadu nie udzieliła, Wodzianka tez ostatnio milczy, Szyc żadnemu paparolowi nie dał w mordę i nawet Karolak pokazuje się z rodziną i z Prezydentem... Naprawdę czuję się jak najsłynniejsza bezrobotna w Polsce" - napisała Korwin-Piotrowska. Bezrobocie ma jednak swoje plusy - dziennikarka będzie miała jeszcze więcej czasu na czytanie Plotka. Choć trzeba przyznać, że już teraz całkiem dobrze się orientuje - razem z nami śledzi, jak widać, relację Dody z Karaibów!

Karolina Korwin-Piotrowska traci kolejne zlecenia! Nie dość, że nie pojawi się już w kolejnej edycji programu "Top Model. Zostań modelką", straciła właśnie posadę naczelnej portalu tvn.pl! Stacja wystosowała już w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Doświadczenie i profesjonalizm naszej Naczelnej, przy uruchamianiu serwisu oraz tworzeniu jego redakcji, okazały się być nieocenionymi, ale jak to często bywa, nasze drogi zawodowe się rozeszły. Przed Karoliną stanęły nowe zawodowe wyzwania i szczerze jej kibicujemy - można przeczytać na stronie tvn.pl.

Sama zainteresowana stara się robić dobrą minę do złej gry. Zainteresowanie mediów tą sprawą skomentowała na swoim Facebooku.

Ja rozumiem, że ogórki. Doda na wakacjach, Edzia żadnego mądrego wywiadu nie udzieliła, Wodzianka tez ostatnio milczy, Szyc żadnemu paparolowi nie dał w mordę i nawet Karolak pokazuje się z rodziną i z Prezydentem...Naprawdę czuję się jak najsłynniejsza bezrobotna w Polsce - napisała Korwin-Piotrowska.

Bezrobocie ma jednak swoje plusy - dziennikarka będzie miała jeszcze więcej czasu na czytanie Plotka. Choć trzeba przyznać, że już teraz całkiem dobrze się orientuje - razem z nami śledzi jak widać relację Dody z Karaibów! Ciekawe, czy spodobało jej się zielone bikini Królowej?

Karolina Korwin-Piotrowska

Doda

dedere

 

Zobacz także:

Seksowna Górniak stroi miny na premierze filmu

Olszówka klęczy przed Przybylskim i go całuje

Paulina Przybysz - co ona ma na sobie?!