Korwin-Piotrowska: najsłynniejsza bezrobotna w Polsce

Odbierają jej kolejne zlecenia.
Korwin-Piotrowska została bezrobotną Traci kolejne zlecenia. Właśnie zwolniono ją z posady naczelnej portalu tvn.pl Karolina Korwin-Piotrowska traci kolejne zlecenia! Nie dość, że nie będzie w kolejnej edycji "Top Model", to jeszcze straciła posadę naczelnej portalu tvn.pl! Karolina Korwin-Piotrowska traci kolejne zlecenia! Nie dość, że nie pojawi się już w kolejnej edycji programu "Top Model. Zostań modelką", straciła właśnie posadę naczelnej portalu tvn.pl! Stacja wystosowała już w tej sprawie oficjalne oświadczenie. "Doświadczenie i profesjonalizm naszej Naczelnej, przy uruchamianiu serwisu oraz tworzeniu jego redakcji, okazały się być nieocenionymi, ale jak to często bywa, nasze drogi zawodowe się rozeszły. Przed Karoliną stanęły nowe zawodowe wyzwania i szczerze jej kibicujemy" - można przeczytać na stronie tvn.pl. Sama zainteresowana stara się robić dobrą minę do złej gry. Zainteresowanie mediów tą sprawą skomentowała na swoim Facebooku. "Ja rozumiem, że ogórki. Doda na wakacjach, Edzia żadnego mądrego wywiadu nie udzieliła, Wodzianka tez ostatnio milczy, Szyc żadnemu paparolowi nie dał w mordę i nawet Karolak pokazuje się z rodziną i z Prezydentem... Naprawdę czuję się jak najsłynniejsza bezrobotna w Polsce" - napisała Korwin-Piotrowska. Bezrobocie ma jednak swoje plusy - dziennikarka będzie miała jeszcze więcej czasu na czytanie Plotka. Choć trzeba przyznać, że już teraz całkiem dobrze się orientuje - razem z nami śledzi, jak widać, relację Dody z Karaibów!

Karolina Korwin-Piotrowska traci kolejne zlecenia! Nie dość, że nie pojawi się już w kolejnej edycji programu "Top Model. Zostań modelką", straciła właśnie posadę naczelnej portalu tvn.pl! Stacja wystosowała już w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Doświadczenie i profesjonalizm naszej Naczelnej, przy uruchamianiu serwisu oraz tworzeniu jego redakcji, okazały się być nieocenionymi, ale jak to często bywa, nasze drogi zawodowe się rozeszły. Przed Karoliną stanęły nowe zawodowe wyzwania i szczerze jej kibicujemy - można przeczytać na stronie tvn.pl.

Sama zainteresowana stara się robić dobrą minę do złej gry. Zainteresowanie mediów tą sprawą skomentowała na swoim Facebooku.

Ja rozumiem, że ogórki. Doda na wakacjach, Edzia żadnego mądrego wywiadu nie udzieliła, Wodzianka tez ostatnio milczy, Szyc żadnemu paparolowi nie dał w mordę i nawet Karolak pokazuje się z rodziną i z Prezydentem...Naprawdę czuję się jak najsłynniejsza bezrobotna w Polsce - napisała Korwin-Piotrowska.

Bezrobocie ma jednak swoje plusy - dziennikarka będzie miała jeszcze więcej czasu na czytanie Plotka. Choć trzeba przyznać, że już teraz całkiem dobrze się orientuje - razem z nami śledzi jak widać relację Dody z Karaibów! Ciekawe, czy spodobało jej się zielone bikini Królowej?

Karolina Korwin-Piotrowska

Doda

dedere

 

Zobacz także:

Seksowna Górniak stroi miny na premierze filmu

Olszówka klęczy przed Przybylskim i go całuje

Paulina Przybysz - co ona ma na sobie?!

Więcej o:
Komentarze (18)
Korwin-Piotrowska: najsłynniejsza bezrobotna w Polsce
Zaloguj się
 • daniellap

  Oceniono 3 razy 3

  Nie schlebiajcie sobie. Myślę, że Korwin Piotrowska od Plotka woli Pudelka. Jak każdy zresztą.

 • ulka96

  Oceniono 6 razy 2

  ma dystans do siebie i jak to wy napisaliście "robi dobrą minę do złej gry". za to lubię panią Karolinę :)

 • dodosdontquack

  Oceniono 4 razy 2

  Ojej, a tak sie starala w Tap Madl :) Od dawna sie zastanawiam co ta zmora robi w mediach... i co sprawia, ze ona tak silnie wierze w swoja inteligencje. Normalnie obstawialbym, ze to cos powila jakas wplywowa osoba i teraz wpycha nam to na sile.

 • film100

  0

  niech z tą sławą poczeka, bo jeszcze gwiazdą nie jest

 • becian

  0

  haha ;D ma kasy pełno wiedz po co jej praca http://dl4.pl/EdydaGrniakNaSesjiWPlayboyu są 2 propozycje okładek ta na łóżku najlepsza

 • sensacja

  Oceniono 8 razy 0

  Musi jej być bardzo ciężko wytrzymać z samą sobą. Wzrok bazyliszka i usta w wieczną podkówkę zniechęcają nawet do zaglądania w lustro. A jak otworzy usta i wydali swój jad - no, masakra.

 • wobo

  Oceniono 8 razy 0

  Pomysł, żeby Piotrowska prowadziła program modowo-urodowy był abstrakcyjny. Jak na temat wyglądu i predyspozycji ślicznych, młodych, choc niekoniecznie błyskających intelektem lasek, może wypowiadać się "zakuty w skóry mutant" (jako rzecze Malinowska). Przecież ta kobita to znerwicowany buldog, który nie potrafi znieść widoku istot posiadajacych długie, zgrabne łapki i szczupłą mordkę, więc swoje kompleksy leczy gryząc po łydkach kogo popadnie .

 • lisbeth

  Oceniono 2 razy 0

  Ewidentnie Doda na wakacjach cierpiala na brak zainteresowania medialnego wiec po powrocie wznowila akcje wylazenia z lodowki. Od kilku dni znowu zmuszani jestesmy do ogladania jej facjaty na Plotku. Dedere jak widc dostal czek z najwieksza iloscia zer, bo wrzuca krolowa gdzie popadnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX